Skoči na vsebino

Mazda CX-30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 46 minutami je Alex napisal:

V Kopru ti ne operejo niti avta. Polom od uradnega. servisa. 

Zakaj pričakuješ, da bi ga na rednem servisu še oprali? Kje to piše?

Napisano
6 minutes ago, Janez007 said:

Zakaj pričakuješ, da bi ga na rednem servisu še oprali? Kje to piše?

Mazda zahteva od uradnih servisov, da operejo avto.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Napisano
pred 58 minutami je Alex napisal:

V Kopru ti ne operejo niti avta. Polom od uradnega. servisa. 

 

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Zakaj pričakuješ, da bi ga na rednem servisu še oprali? Kje to piše?

 

pred 2 minutama je vzupan3 napisal:

Mazda zahteva od uradnih servisov, da operejo avto.

Točno tako!

 

Če ti ga ne operejo, se greš lahko bunit na uvoznika (mazda motor slovenija).

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano
pred 14 minutami je vzupan3 napisal:

Mazda zahteva od uradnih servisov, da operejo avto.

Točno tako. Naknadno dobiš vprašalnik s strani Mazde Slovenija, v katerem te sprašujejo tudi, ali si dobil nazaj opran avto. Seveda sem jih ocenil s skupno oceno porazno. 

 

 

Napisano
Pred eno uro je SpEkTr napisal:

A pozna kdo to firmo Al pa avto mogoče? emoji4.png

https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=19400235

Sestra kupuje, je za njo rezerviran sicer emoji3526.png

So WV prodajalec, sosedi od Selmarja-Maza trgovca. 

Ne poznam avta, čudno paje, da ima pri opremi PLUS Boss ozvočenje.... 🤔 Če boste ravno tam pojdite še čez cestu Selmarju na Mazdo pogledat. 👍

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

V Kopru ti ne operejo niti avta. Polom od uradnega. servisa. 

V Kopru ti tudi zategnejo matice na kolesih samo na roko.

Napisano
pred 2 urama je NevLado napisal:

 

 

Točno tako!

 

Če ti ga ne operejo, se greš lahko bunit na uvoznika (mazda motor slovenija).

Rekla, kazala ... Kje piše?

Napisano
pred 16 urami je NevLado napisal:

 

 

Točno tako!

 

Če ti ga ne operejo, se greš lahko bunit na uvoznika (mazda motor slovenija).

 

Nekoč je Mazda imela nekaj servisov v Sloveniji. Zdaj jih v krobu kakšnih 130 km od Nove Gorice ni več niti enega. Sicer je nekaj šalabajzerjev, ki imajo Mazdin logotip nad vrati, servisov pa ni več.

 

Da bi oprali! A se hecaš? jaz sem že nekajkrat po servisu šel krog okoli, da sem pobral orodje, zatisnil jermenice, podmazal križe kardana,... Skratka, da sem servis opravil do konca. A ti bi pa, da ti še avto operejo?

 

Čeprav... Hja, saj drugega kot zamenjat olje, oljni filter, oprat od zunaj in zaračunat itak niti ne znajo več...

  • Všeč 3
  • Haha 4

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Joj, si pa res s hribu doma 😁😉

Meni so enkrat celo oprali že opranega od prejšnjega dne... :jupiii:

Vsaka jim čast, znajo šravfat in prat, bravo.... 🤗😉

Napisano
pred 2 urama je Bossek napisal:

meni so ga vedno oprali

A ja? A njej jo tudi? 😉

 

 

Napisano

AH Kržišnik vedno opere. Nisem pa vedel da je to od Mazde navodilo, sem mislil da je njihova dobra volja..

Napisano

Meni tudi stalno operejo, ogledala pa pač menjajo če ne delajo več


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Haha 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Kot je videt imajo probleme le na primorskem, mogoče zato, ker imajo toliko lepega vremena.... :whatever:

Napisano
pred 9 urami je Bini napisal:

Kot je videt imajo probleme le na primorskem, mogoče zato, ker imajo toliko lepega vremena.... :whatever:

 

Mogoče je problem v tem, da 130 km od Nove Gorice ni več Primorska...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Za celo Primorsko ne vem, za Istro pa je značilno, da prevladuje lenoba, ali kot se tle reče "chi se ne frega".

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 37 minutami je Slivka napisal:

 

Mogoče je problem v tem, da 130 km od Nove Gorice ni več Primorska...

Aha, sem pozabo, da hodiš v Lj,nisi nič kaj dobra reklama za njih... :nevem:

Napisano

Dokler je bilo kaj hvalit, sem jih hvalil.

 

Zdaj pa ni več kaj hvalit...

 

 

Koprčani pa... Mah, pustmo stat. Za njih sem že do zdaj porabil več časa, kot so ga vredni...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 43 minutami je Slivka napisal:

Koprčani pa... Mah, pustmo stat. Za njih sem že do zdaj porabil več časa, kot so ga vredni...

Za Avtoplus bi lahko napisal knjigo (da ne rečem kriminalko), oz. bi lahko odprli temo "Avtoplus prigode", ampak tega niso vredni.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Napisano
pred 5 minutami je Matick napisal:

Saj lahko daš v temo "tole je pa kar smeh"

To je za se zjokat. 🤣

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Napisano
pred 5 urami je etcho napisal:

To je za se zjokat. 🤣

Res je. Katastrofa od servisa. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pravkar "zvedel" od sodelavca (pa malo priredil):   Globa za posedovanje konoplje znaša manj kot tista za vožnjo s telefonom v roki. Torej, vozite z julo v roki...
    • Ja, problem letališč pri nas je, da so vsa z boljšimi povezavami nedaleč stran čez mejo in večinoma veliko boljša izbira kot domača. Spet majhnost Slovenije.
    • Še en star...     Žena gre 'žurat s prijateljicami'. Pove svojemu možu, da se bo vrnila najpozneje do polnoči. Ure tečejo, pa tudi martiniji, in žena se pošteno pijana vrne domov ob 4. uri zjutraj. Ko stopi v stanovanje, se oglasi kukavica na uri. Štirikrat naredi ‘kuku’. Žena se prestraši, saj ve, da se je mož zagotovo zbudil in je slišal le štirikrat ‘kuku’ in da ji bo naslednji dan težil, zakaj je prišla domov tako pozno. Zato hitro sama ‘zakuka’ še osemkrat. Ponosna, ker se je kljub pijanosti domislila tako dobre rešitve, gre spat. Naslednji dan mož vpraša ženo, kdaj je prišla domov. - "Okoli polnoči."  - "Mhm. Draga, rabimo novo uro s kukavico." - "Zakaj pa?" - "Včeraj je naša kukavica zakukala štirikrat, potem je rekla "u pič**", potem je zakukala še trikrat, se odkašljala, zakukala še trikrat, se zahihitala, zakukala še dvakrat, nato se je spotaknila čez mačko in na koncu še prdnila. Ko je bilo tega konec, se ji je začelo pa še kolcati..."
    • Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober...       Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
    • Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.