Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

dne 19. 9. 2022 ob 13:24 je Boss napisal:

Značilnost premijcev je to, da prej končajo na vlečni kot nepremijci - to se lepo vidi pri BMW, delno tudi pri Audiju in Mercedesu. Ko imaš avto 1x na vlečni veš, da imaš premijca. 🤪

Če je to merilo za premijski avto pol ga raje nikol nimam 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je robertk6 napisal:

Če je to merilo za premijski avto pol ga raje nikol nimam 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣

Ne vem, bo Alex čez čas povedal, on ma edini kle na forumu premijca. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Jest napisal:

 

Tip kr nekej govori, sej ga vidš zadi da jamra da se nemore usest a čist lepo sedi notr. Isto za porabo. 7,5? Ma kaj ste na glavo padli, sej je sam priznal da je to "na pamet" reku..

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po opravljenih še 593 kilometrih do doma  se je poraba ustavila na 5,9 l/100.🤗

Vožnja cel cajt z tempomatom na 135, včasih sem jo nateral tudi na 150,160,  ko je bilo potrebno prehiteti kako dolgo kolono tovornjakov.  Ima pa še 270 km dosega po računalniku. Škoda, da nima večjega rezervoarja, kot 6-ka na primer, bi bil doseg res  vrhunski. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Alex napisal:

Po opravljenih še 593 kilometrih do doma  se je poraba ustavila na 5,9 l/100.🤗

Vožnja cel cajt z tempomatom na 135, včasih sem jo nateral tudi na 150,160,  ko je bilo potrebno prehiteti kako dolgo kolono tovornjakov.  Ima pa še 270 km dosega po računalniku. Škoda, da nima večjega rezervoarja, kot 6-ka na primer, bi bil doseg res  vrhunski. 

 

Pripravi se na "plaz"......:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

Dizlaši so obmolknili, ko so prebrali kako malo pije CX-60..... :jupiii:

To pije toliko, ko dela tudi elektrika zdraven. Ko pa je ni....je pa druga zgodba. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Bini napisal:

Dizlaši so obmolknili, ko so prebrali kako malo pije CX-60..... :jupiii:

 

Vsak hibrid ima to prednost in nikoli se tega ni zanikalo in ne vem zakaj zdaj izzivaš? A zato ker tvoj prejšnji post ni obrodil sadov si probal še 1x? :nevem:

 

Dej mal resnosti no, najprej si oglej filmček potem vštej ceno elektrike in boš ugotovil, da je razlika v ceni okoli 4€/100km med hibridom in dizlom. Potem pa to deli s cca 7k€ dražjim hibridom in boš ugotovil, da prideta pri porabi in višji ceni skupaj tam nekje pri 175.000km. Šele takrat je hibrid cenejši pol je pa že treba začet šparat za novo baterijo, ki je v tem velikostnem razredu vredna tam nekje 4-5k€. Zavedat se je treba, da avto pa ne glede na kaj se pelje pač pod določeno ceno lastništva in porabe pač ne gre. Bodo manjše deviacije ampak globalno pa bo verjetno ene tolk razlike kot bencin proti plin.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz poznam bolj zenske, ki vozijo CX-30 ... (razen vas parih tukaj :) ) ... Pa ne recem, da meni ni vsec ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Jaz poznam bolj zenske, ki vozijo CX-30 ... (razen vas parih tukaj :) ) ... Pa ne recem, da meni ni vsec ... 

Tudi jaz do sedaj samo ženske za volanom CX-30 videvam. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, če sem prav razumel, bi šlo to z Mazdami  nekako takole:

1. Mazda 3- ženske, študentje, samski mladi moški. 

2. CX 3-mlade ženske, po možnosti samske, mladi upokojenci. 

3. Mazda 6, limuzina, starejši moški, profesorji, ljubitelji čeških prikolic, frizerji, aranžerji, peki. 

4. Mazda 6, karavan, moški v srednjih letih, kolesarji, glasbeniki, trgovski potniki, ljubitelji estetike - (sanke na strehi) 

5 Mazda cx 30, ženski avto, samske, samozavestne, mazda po možnosti rdeče barve. 

6. Mazda Cx5, moški, penzionisti, mazohisti, ljubitelji gob, 

7. Mazda BT 50, moderni kmetje, ljubitelji lopat, lovci... 

8. Mazda MX 5, moški, ženske, narcisi, ljubitelji vetra v kapah z šilcem. 😊

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.