Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ravno zato. Ko ga nekaj ?asa masira?, se lahko pregreje...

Tisto jih pa ves ?as vla?im. Pridejo lovci iz doline s kak?nimi na?minkanimi SUViji ali pa kak?nimi Renojevimi kanguji 4x4, pa se ?e na mokri travi zataknejo. Potem jih vle?em ven. In se opravi?ujejo: "Ja veste, prej sem imel Nivo, pa sploh nisem opazil, da je spolzko. Tale se je pa kar zakopal..." A bej? no. Kdo bi si mislil...

 

Jaz zaenkrat nimam te?av z tem, lani sem ob hi?i, je rahel klanec, najprej ve? kot 5 metrov naprej porinil sneg, (vi?ina pokrova motorja), pol pa sem nazaj zapeljal na cesto in so odpeljal v slu?bo. :jezicek:

Mam tud sliko kot dokaz.

 

post-3-1388948016_thumb.jpg

 

TAkole pa je ?e se gonim po travi in blatu. :harhar:

 

post-3-1388948038_thumb.jpgpost-3-1388948049_thumb.jpg

post-3-1388948062_thumb.jpgpost-3-1388948077_thumb.jpg

post-3-1388948087_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e nisi prodal 3jke?

 

ne, zdele je ?e kake 2 meseca odmaknjena s prodaje, ker sm menju zobati jermen in bakrene podlo?ke na injktorjih, pa ?e vedno ni skup sestavljena, ker ?e vedno ?akam na dele iz Anglije :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej ji dolil 0,5l motornega olja in preveril ostale zadeve na avtu, potem pa obiskal ?e Alja?a iz Sigas-a, ki mi je z "dratpir?no" s?istil moje LPG sve?ke in zdej se avto kar malo lep?e pelje na plinu. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svojo danes za las umaknil eni teti, ki iz svoje ki?te o?itno ne gleda in ne vidi dlje od svojega nosu. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiral Mazdo v Dom?alah in potem fotrovga Hundaja peljal k dr. Pelku na redni servis. :party0035:

 

zgleda, da bo tut moja mogla videt Pelkota za u?enje injektorjev :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi se tudi lastnik tvoje kej oglasu do Simona, ker je ?e vedno zainteresiran za tvojo zaposlitev. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans nato?u najprej LPG na Very, potem pa ?e 20L super 100 benza, da ne sveti ve? lu?ka rezerve. Z obema skupaj grem zdele lahko na 1000km brez postanka na bencinski. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ji od?agu sredinski lonec in ji pomagu zadihat :lol:

 

Objavljena slika

 

a je kaj bol glasen :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pripravljam se na zimo...

 

 

 

aja, pa pri Mazdi sem obesil koledar MK :)

 

hvala Bo?tjan!

post-11-1390150152_thumb.jpg

post-11-1390150198_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kar jo imam do danes vanjo natankal 10.000 litrov nafte. :aaaaa: No, ?e sem natan?en: 10007,35 litrov nafte.

 

Od kar jo imam do danes prevozil 61260,8 km.

 

Kakorkoli ra?unam, to ni poraba, ki pi?e v Mazdinem katalogu. :angry2: Tam je zabele?ena kombinirana poraba 8,3. Nisem bil pozoren, mogo?e je pa podatek za porabo na 50 km... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kar jo imam do danes vanjo natankal 10.000 litrov nafte. :aaaaa: No, ?e sem natan?en: 10007,35 litrov nafte.

 

Od kar jo imam do danes prevozil 61260,8 km.

 

:D

Jst pa 10.666,74 litrov bencina in naredu 110.253km. Pa oba imava 2.5 motor ?e se ne motm :P

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D

Jst pa 10.666,74 litrov bencina in naredu 110.253km. Pa oba imava 2.5 motor ?e se ne motm :P

 

sam, da so enmu 2 cilindra ukradl, pa smrdljivca tanka not :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.