Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Or didn't happen :D

Sem jo v nadaljevanju dneva tudi fotkal in le-te prilepu v njeni temi pod Predstavitev ?lanov. Komentarji so seveda za?eljeni.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadgradil CMU na 56.00.511. Navigacija zdaj ve? ne vztraja da se na poti v Ljubljano mimo Maribora peljem po lokalni cesti :P

Potem so pa izklju?ili modul za vzpodbujanje lokalnega podjetni?tva

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma? originalne vijake oz. matice od teh feltn? ?e je opcija a mi prosim samo slika? matice oz. nalima? sliko, da vidim kako zgledajo :)

Imam vijake ?e na jeklenih plati??ih. Prej?nji lastnik je rekel,da so bile privija?ene z istimi,samo jaz mislim,da ni isti konus pri alu in jeklenih plati??ih. Bom jutri eno matico odvil in preizkusil,?e konus sede na alu plati??e in ti jo poslikam. Je pa crom matica zadaj zaprta.  ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snel plug, pa ?eprav sne?i. V sosednji hi?i so ?e dva dni neprestano policaji, forenziki in kriminalci, pa ne bi rad preve? izzival, ?eprav mislim, da imajo ?e preve? svojega dela. Ampak kar je ziher je ziher... 

 

Sem pa minibusu sprednje gume okoval v verige (?e ?e plu?im ne), da je vseeno pripravljen, ?e bi bilo potrebno kam ?ibat...

 

Ne vem, kaj je to s temi letnimi ?asi. V?asih je bilo s pustom konec zime, zdaj pa se s pustom ?ele za?ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snel plug, pa ?eprav sne?i. V sosednji hi?i so ?e dva dni neprestano policaji, forenziki in kriminalci, pa ne bi rad preve? izzival, ?eprav mislim, da imajo ?e preve? svojega dela. Ampak kar je ziher je ziher...

 

Sem pa minibusu sprednje gume okoval v verige (?e ?e plu?im ne), da je vseeno pripravljen, ?e bi bilo potrebno kam ?ibat...

 

Ne vem, kaj je to s temi letnimi ?asi. V?asih je bilo s pustom konec zime, zdaj pa se s pustom ?ele za?ne...

v Postojni kar lepo mede

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V roku zadnjih 24h je nardila vsaj 600km in bila v treh razlicnih drzavah. Avto je za vozit, jebiga! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V jutranjih urah se je s (trenutno) letnimi gumami z veliko tezavo povzpela iz Avstrije preko Ljubelja nazaj v naso republiko.

 

Popoldne sem jo pa s tankom plina nagradil :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ni bilo danes... Ampak z v cetrtek proti veceru, ko sem se vracal iz Benetk... In so se stevilke na stevcu postavile v zanimivo kombinacijo ;)

post-10-0-37348100-1456555570_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....Jest,RES zanimiva kombinacija ?tevilk na ?tevcu...se..je spla?alo it v Benetke...he he lp:-):-):-):-)

 

 

Benetke so bile samo moja vmesna postojanka, kjer je Mazda pocivala skoraj en teden :) ... Jaz sem se vracal iz se malo toplejsih krajev :)

 

post-10-0-84920700-1456574304_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral letne gume po snegu na Starmu vrhu, no in zdele tud v Kamniku sne?i, Mazdurina pa ?e na zaslu?enmu po?itku v svojem brlogu.  :wub:

 

(letne gume imam ?e od sredine homologacije gor, pa vidim da jih grem v ponedeljk snet dol in nazaj na konkretne zimske, da ne bo kak?ne neumnosti na cesti). :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.