Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ugotovu, da je njen prtlja?nik kot Bermuda trikotnik, ker v njem izginjajo razli?ni predmeti. Trenutno pogre?am energijsko pija?o. Aja, pa na smu?i??u se je kar mal zamazala.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odzunaj zamazana kot da se je dru?ila s Slivkovo BT-jko, obenem pa ugotovil, da ob dana?njem tankanju LPG-ja po 0,49 in trenutni potro?nji cca. 9l/100km je precej var?na sorta transporta.  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji natocil super 100, ker bo nekaj dni vozila na Benz, da delim trplenje z vami, ki tankate liter po Evro in vec :D

 

(Menda je fajn vsake tolko prevozit nekaj na Benz, to je resnicni razlog, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend zamenjal gume. Ker pa sem mel glih orodje in dvigalko v pogonu sem zamenjal ?e prednje diske in plo??ice. Ate diski in Ate plo??ice - zdaj naj pa samo proba kej cvilit pri bremzanju. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend zamenjal gume. Ker pa sem mel glih orodje in dvigalko v pogonu sem zamenjal ?e prednje diske in plo??ice. Ate diski in Ate plo??ice - zdaj naj pa samo proba kej cvilit pri bremzanju. :lol:

js mam tudi ate diske in trw ploscice in ne mores da vrjames trese cvili ropota in vse zivo. ocitno nimam srece z bremzami. ali je kdo porajtal ta pravo kombinacijo, js mam prevozenih ze 200 000 in sem zamenjal ze ene 5 kompletov ker vse trese. prov neverjetno. 

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi kupil originalna mazdina plati??a 18 col na mojo mazdo 3 challenge let. 2014. Nikjer nisem opazil cene za ta plati??a. A mogo?e kdo ve za ceno in kje se jih lahko dobi?

Kupi? jih lahko pri tvojem mazda prodajalcu, cena je bila v?asih 190? na komad. Poglej na mazda.si ali mazda.at. Dam sem raje kupil neoriginalne, da vsaj malo odstopam od mno?ice, pa ?e ceneje pride? skozi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar prispel od Majesa... Jure je naredil servis na 80.000 km ... Sam servis je bil dobrih 150?... poleg tega sta bila menjana se zracni filter in filter za cvetni prah (70?) ter prednje zavorne ploscice (165?)... tako da je vse skupaj naneslo dobrih 385? ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar prispel od Majesa... Jure je naredil servis na 80.000 km ... Sam servis je bil dobrih 150?... poleg tega sta bila menjana se zracni filter in filter za cvetni prah (70?) ter prednje zavorne ploscice (165?)... tako da je vse skupaj naneslo dobrih 385? ... 

165? plo??ice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

165? plo??ice?

 

 

Je to veliko? Verjamem, da se jih verjetno da dobiti tudi ceneje... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.