Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je AmpeR napisal:

Spremenil uro na zimski cajt😝. Obstaja kaka varianta, da uro sam spreminja? Sej ima gps... Lahko bi.

 

Aja na cx3.

Na nastavitvah za uro imaš in potrdiš, 3ka je imela tako... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Namontiral gume za zimo, če slučajno bo kaj zime. :)

slika.thumb.png.b91ea8b4a0f1f1386ebd8cb84ddf2756.png

 

 

 

Bo, bo. Baje, da že decembra. ⛷️ Sicer pa mi je med tema belima mazdama tista spredaj lepša. 🤗

pred 19 minutami je Bini napisal:

Opral in zglancal za jutrišnji dež.... 🙈

 

IMG_20211113_164351~3.jpg

👍😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Janez007 napisal:

Bolj po naklučju, če bi kupoval novo, bi izbral grafitno črno, tako kot Bini.  Ampak res. :)

 

Rdeča je tudi zelo lepa, ampak se bolj poda lastnicam - ženskemu spolu.

:whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Bini napisal:

Bolj po naklučju, če bi kupoval novo, bi izbral grafitno črno, tako kot Bini. Ampak res. :)

 

 

@Janez007 ,če te lahko malo popravim je moja barva mchine grey 👍

Ta barva ki jo ima @Binije za CX30 res najboljša/najlepša👍, ker lepo pokrije "grdo" plasitiko nad koloteki, ki jo je za moje pojme preveč, kot da bi bila CX30 nek super terenc ala M.Pajero ali N.Terrano :)....zadnjič sem videl CX30 rdečo in ta črna plastika res ven seka :), ni lepo, za moje pojme....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

V primeravi z M6 G165 je zame M3 G120 bolj optimalen avto. Ta serija M3 je krasno vodljiv avto, je praktičen za parkiranje, ima primerno ceno. Je pa M3 premajhen za izlete 4 članske družine ali večje nakupe, kjer M6 karavan odigra svojo vlogo.

 

Za moje pojme je M6 predrag-precenjen v primerjavi z M3. Če je M6 v primeravi z M3 daljša 7%, je dražja kar za okoli 40% (recimo letnik 2017, ko sta bila nova ali sedaj rabljena), notri pa praktično enak motor. 

Ne moreš primerjati teh dveh avtov.🤗

Ni vse v motorju. Kot praviš, ima 6- ka večji prtljažnik, na zadnjih sedežih je bolj udobna za sopotnike, širša, boljše drži  smerno vodljivost, na daljših potovanjih manj utujajoča. In predvsem je lepša, kar pa tudi nekaj stane. 😉

Verjamem, da s tem benzinskim 165 konjskim motorjem ni niti približno primerljiva z dizelskim. 

Da ne govorimo o kakem smučanju štiričlanska družine. 😊 Skratka, 6- ka je boljša izbira za štiričlansko, športno naravnano družino. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

V primeravi z M6 G165 je zame M3 G120 bolj optimalen avto. Ta serija M3 je krasno vodljiv avto, je praktičen za parkiranje, ima primerno ceno. Je pa M3 premajhen za izlete 4 članske družine ali večje nakupe, kjer M6 karavan odigra svojo vlogo.

 

Za moje pojme je M6 predrag-precenjen v primerjavi z M3. Če je M6 v primeravi z M3 daljša 7%, je dražja kar za okoli 40% (recimo letnik 2017, ko sta bila nova ali sedaj rabljena), notri pa praktično enak motor. 

:bravo:

Zato sem pa jaz kupil CX30,da lako lažje kot v 3jko lim. nalagam prtljago,ko podrem sedeže pa sploh lažje naložiš dva kolesa notri in vse ostalo. Sva sama dva in kolikor jaz rabim je več kot dovolj prostora....👌 6tka mi je pa prevelika in nesmiselen nakup za moje potrebe,lepa pa je ni kaj......?zmeden? (sploh rdeča😁)

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Ja, celo edina izbira- zaradi prostora.👍

Alex, a trojko si že vozil, imel?

Ne, nisem imel trojke. Vozil sem pa jo, ta zadnji model, skupaj z gelipterjem in še enim članom foruma, ko smo si jo skupaj sposodili in naredili obširen zapis občutkov. Ne morem najti te teme. 🤔 Počutil sem se nekako utesnjeno. Mogoče je bila kriva črna notranja  obloga strehe in vsa ostala notranjost. 

Ni pa to avto zame in moj stil življenja. Rabim namreč velik, prostoren prtljažnik, da vržem vanj par nahrbtnikov, pohodnih čevljev, še par nahrbtnikov, še par pohodnih čevljev, pohodne palice... In mora bit še vedno dovolj mesta za špežo, ko grem v trgovino. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.