Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kako pa to da imas brez odbitne ? No bos vsaj dobil glanc nov odbijac :).
Vsako leto doplacam neko malenkost da mam brez kdbitne v primeru trka ali cesa podobnega.

Ja res je glanc nov odbijac meglenka...

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je scania napisal:

Danes slikal list v novem renault cliotu ki caka na prevzem, vglavnem zanimiv je napis Balkans.

20220305_095320.jpg

 

To je to, kar stalno ponavljam. Tovarne imajo več trgov in s tem kvalitet samih avtov. Podobno je z pašto barilla. Ko pride v Slovenijo karton pašte na njem piše - for eastern europe. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je scania napisal:

Danes slikal list v novem renault cliotu ki caka na prevzem, vglavnem zanimiv je napis Balkans.

20220305_095320.jpg

A to pomeni da bo naslednjih 10objav v stilu kako je avto za balkanski trg slabše kakovosti?:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal pozno ampak...😀
V četrtek menjali podložke injektorjev in očistili sito oljne črpalke. Menjali seveda tudi motorno olje in filter. 
Dve podložki sta bili že kar fino načeti,ampak na situ pa je bilo samo na spodnjem delu malenkost teh oljnih saj.
Vse je opravil mojster Pelko 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Nejc1986 napisal:

A to pomeni da bo naslednjih 10objav v stilu kako je avto za balkanski trg slabše kakovosti?:)

Lahko tudi. Mogoče je pa Renault Slovenija zastopnik za jug in je pač tako označeno. Saj za mazdo vemo da Avstrijci, Nemci, Belgijci in še marsi kdo po moje v Eu prevzame nov avto ki je dodatno zaščiten in izoliran ker so se pač tak zastopniki tistih trgov dogovorili zakaj je pa tako pa tak al tak vemo. V Sloveniji pa pac ne, si narediš sam če ti paše. Tu pri renaultu je verjeto samo označba za uvoznika, saj mislim da rebault nima na balkanu svojih zastopnikov za hrvasko, bosno, srbijo... ampak Slovenija verjetno pokriva jug, tako ima tudi toyota.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazdi nisem naredil nic... sem pa narocil nove letne gume Continental Premium Contact 6 ...

 

 82639432_Iskalnik_pnevmatik_-_Avtoservis_Lustrek.png.046ec98d51818e9b89834fc008ebacec.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Shrek napisal:

Kje so narejene? 

 

Pojma nimam... v tovarni gum :) ...Sem jih sele narocil ..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Zakaj pa samo dve?

 

Saj nisem napisal, da sem narocil novi letni gumi ampak nove letne gume... :P

  • Haha 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, kva sem čudak... ravno odgovarjam na mailu kolegu, ki kupuje dve letni gumi in v neki fazi sem implementiral to dejstvo na tvojem postu. Jebat ga, nisem ženska pa mi tale multitasking ne gre prav dobro od rok. sramezljiv🤣

  • Haha 5
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi je dovolj da je novo sveže odprto. Jaz sem kupil kako znano znamko. Če pa hočeš kaj bolj športnega pa se je enkrat pisalo o tem verjetno pa @Alessve kaj bi bilo ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.