Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Boss napisal:

Evo, lepotička je odvrgla gojzerje in si spet nataknila elegantne športne čevljce.

 

image.png

Samo te sanke ji v bistvu ful pašejo. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem bil pri strokovnjaku @miha20

 

Vsaka čast za strokovnost in tvoj čas.

 

Pregledal je celotno Mazdo, naredil prisilno regeneracijo, menjal olje in filtre pa EGR off + posodobitev celega sistema.

 

Po pa potrebno spucati sesalno koleno in vse, ampak za prvo silo je.

 

Od njega do doma (130km) mi ni naredilo regeneracije, PM DSD je na 1.84, PM Gen 2.25.

 

Mi je pa desni zvočnik začel hreščati, celo pot si nisem mogel nabijati muzike.

 

Danes sem razkopal vrata, vzel zvočnik ven in itak, znana napaka, odstopila je tista plastika na zvočniku zadaj - malo superattacka in sedaj dela kot se šika.

 

Potem sem rekel, klinc jo še operem, si zasluži.

 

Tako da sem jo še opral :)

 

 

IMG_5971.jpg

IMG_5973.jpg

  • Všeč 7
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

All over the place, delalo mi je regeneracije na 90 km, sej po regeneraciji je prišlo oboje do 0, sam pole Gen ful hitreje naraščal, pa pri cca. 3 je kar skočilo na 5 in spet regeneracija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, no boš sporočil kako bo sedaj. Jaz še vedno po malem mislim, da znajo bit tudi injektorji? Koliko pa imaš prevoženih?

2 minutes ago, Hixxy said:

All over the place, delalo mi je regeneracije na 90 km, sej po regeneraciji je prišlo oboje do 0, sam pole Gen ful hitreje naraščal, pa pri cca. 3 je kar skočilo na 5 in spet regeneracija.

Misliš DSD ne GEN?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Hixxy napisal:

Včeraj sem bil pri strokovnjaku @miha20

 

Vsaka čast za strokovnost in tvoj čas.

 

Pregledal je celotno Mazdo, naredil prisilno regeneracijo, menjal olje in filtre pa EGR off + posodobitev celega sistema.

 

Po pa potrebno spucati sesalno koleno in vse, ampak za prvo silo je.

 

Od njega do doma (130km) mi ni naredilo regeneracije, PM DSD je na 1.84, PM Gen 2.25.

 

Mi je pa desni zvočnik začel hreščati, celo pot si nisem mogel nabijati muzike.

 

Danes sem razkopal vrata, vzel zvočnik ven in itak, znana napaka, odstopila je tista plastika na zvočniku zadaj - malo superattacka in sedaj dela kot se šika.

 

Potem sem rekel, klinc jo še operem, si zasluži.

 

Tako da sem jo še opral :)

 

 

IMG_5971.jpg

IMG_5973.jpg

a si utrgal kak zatič ko si vrata dol jemal? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, sta mi pa 2 "ušla" ko sem stavil nazaj gor. In potem ponovi vajo :)

 

So kar raboustni, ti "ta beli" moram rečt, ker sem jih kar z veliko silo pulil iz vrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Hixxy napisal:

Ne, sta mi pa 2 "ušla" ko sem stavil nazaj gor. In potem ponovi vajo :)

 

So kar raboustni, ti "ta beli" moram rečt, ker sem jih kar z veliko silo pulil iz vrat.

 

Ni panike, se jih dobi za nekaj €. S katerega konca Slovenije pa je Miha20? 

 

https://www.aliexpress.com/item/4000688975576.html

 

image.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med Trebnjem in Litijo, tako da je bil kar izlet s primorske, ma za dobrega majstra se splača peljati mal dlje.

 

Tle na primorskem žal nimamo nobenga specializiranega za Mazde - mislim en je, sam ne vem, mal se mi je zameril.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Hixxy napisal:

Med Trebnjem in Litijo, tako da je bil kar izlet s primorske, ma za dobrega majstra se splača peljati mal dlje.

 

Tle na primorskem žal nimamo nobenga specializiranega za Mazde - mislim en je, sam ne vem, mal se mi je zameril.

 

Kateri kraj?.. saj verjetno ni skrivnost. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@SpEkTr

DSD 4.32

pm GEN 4.77

DPF REG DIS: 265.63

 

Povprecna poraba 6.2 po racunalniku, voznja, Ajdovscina, avtocesta, Trst, avtocesta, Ajdovscina.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če prav razumem je to firma, ki nima lastne proizvodnje, torej rebranding.

Tak da je lahko zadaj dober proizvajalec.

 

Tak bom rekel, tudi jaz imam na i20n FAG diske (Ford je žal rebranded FoMoCo). Tudi ni neka firma, ki bi jih masovno proizvajala, vsaj za aftermarket.

 

Kakor koli, upam da bojo dobro služili.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Včeraj sem dal dol vredesteinke, je bil čas za letne

 

Mama mija kak nor občutek je ko greš spet nazaj na 19ke :wub:

Zakaj pa ne nabaviš tudi zimske 19".

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zakaj pa ne nabaviš tudi zimske 19".

 

Sej vem, da je tole verjetno hec ampak, če slučajno ni, so pa zimske 19-ke cca 2x dražje od 17 colski, poleg tega pa v dimenziji 19-ke skoraj nimaš izbire pri zimakih. Tko, da edina pametna in logičan odločitev je da vzameš 17, kjer je izbire dovolj in tudi cene so sprejemljive. Itak pa zimaki niso za preganjat se po ovinkih tko, da neke slabosti razen izgleda pač ni. Za tisto tretjino leta pa bo že vsak malce potrpel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.