Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jaz sem rastu gor s Subaruji, k jih je mel moj oče. Pač živeli smo v hribih, pa tud učas niso bile tako ceste tako splužene, kot so danes. 

Zdej ni več teh težav, samo imam pa nek soft spot do subarujev B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je MazdaBoy napisal:

Pozna kdo koga, ki jo ima? Cena je kr ok, a ni, glede na to kar ponuja.

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19106956&display=Alfa Romeo Tonale

 

 

Dobr zgleda samo te felge so pa že preživete..... 🫣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je stonauro napisal:

Lep dizajn ni nikolo preživet. Ene lepših oem platišč vseh časov. 

Ja res je a na ta avto ne pašejo te ampa oni večji krogi.... 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

Pozna kdo koga, ki jo ima? Cena je kr ok, a ni, glede na to kar ponuja.

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19106956&display=Alfa Romeo Tonale

 

 

Alfa in Maseratti SUV-ji se najboljše vozijo od vseh na trgu.

 

Vozil sem se v Stelviu in je super.

 

Pri Tonaleju mene moti konjenica. Žalostno, da je Alfa in da nima dovolj močnega motorja.

 

Pa še to. Čeprav nimam več Alfe, mi še vedno srce zaigra, ko jo vidim.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je MazdaBoy napisal:

Pozna kdo koga, ki jo ima? Cena je kr ok, a ni, glede na to kar ponuja.

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19106956&display=Alfa Romeo Tonale

 

 

 

Mislim da je osnovni model tole. Ce gledas Tonale, pol vsaj 160 konjsko glej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je godlike napisal:

Pa še to. Čeprav nimam več Alfe, mi še vedno srce zaigra, ko jo vidim.

To narobe razumeš - srce ti ne zaigra ampak začne močno razbijat, ker se ustraši kaj bo šlo spet narobe. :hudicek:

  • Haha 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahjoj, predvidevam da si nikoli nisi lastil Alfe in da to iz tebe bruha sama favšija.

 

Žalostno, da se še vedno tak pljuva po njih, pa je VAG dosti majn kvaliteten.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je godlike napisal:

Ahjoj, predvidevam da si nikoli nisi lastil Alfe in da to iz tebe bruha sama favšija.

 

Haha, to bo ja - si čist zadel :bravo:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Matick napisal:

 

Mislim da je osnovni model tole. Ce gledas Tonale, pol vsaj 160 konjsko glej

Sej se da remap naredit na hitro. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je godlike napisal:

Ahjoj, predvidevam da si nikoli nisi lastil Alfe in da to iz tebe bruha sama favšija.

 

Žalostno, da se še vedno tak pljuva po njih, pa je VAG dosti majn kvaliteten.

 

Ti čist preveč resno vzameš poste glede Alfe :D Skor že k dvorjan glede elektrike :D

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jih ja, priznam.

 

Saj veš, ko vsi pluvajo po njih in so tudi ko sem si si jo lastil, pa dejansko veš, da temu ni tako, žal dobiš napadalen odziv v podzavest.

pred 41 minutami je Boss napisal:

 

Haha, to bo ja - si čist zadel :bravo:

Super.

En redkih ki prizna. 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Besede Alfista v družini, ki si se vedno lasti 12 alf.
Tonale ni Alfa tudi Stelvio ni Alfa


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Besede Alfista v družini, ki si se vedno lasti 12 alf.
Tonale ni Alfa tudi Stelvio ni Alfa

Pa gremo s tvojim Alfistom nazaj.

Če se že gremo španat.

 

156, 159, 33, 166 vse niso Alfe, prave Alfe so imele zadnji pogon. Torej od novih (pod Fiatom), je edino Alfa Giulia.

 

Naj raje pove, da mu SUVi niso všeč. Tu se tudi jaz podpišem.

Cel svet prodaja SUVe, tudi Alfa jih more, da komaj preživi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Pa gremo s tvojim Alfistom nazaj.

Če se že gremo španat.

 

156, 159, 33, 166 vse niso Alfe, prave Alfe so imele zadnji pogon. Torej od novih (pod Fiatom), je edino Alfa Giulia.

 

Naj raje pove, da mu SUVi niso všeč. Tu se tudi jaz podpišem.

Cel svet prodaja SUVe, tudi Alfa jih more, da komaj preživi.

Pa ne pozabimo tudi na vse dizelce, ki tudi niso alfe al? 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Prejšnji vikend smo šli na morje, pa sem prišel tik pred oranžno lučko na Vinico.. imel sem poln avto (3je odrasli in 2 otroka).. natočim na Vinici v 5 minutah in pičimo dol, nakar sopotnica ugotovi, da je doma pozabila iqosa... ja nič, zapeljem dol na Delnicah in gremo na Petrol. Dež lije kot iz škafa. Na moji levi avstrijski par z električnim MG, polno naloženim, zadaj še 2 električni kolesi na thuletu. Na sredinskem zaslonu sem videl tistih 10% v rdečini. Vsak monotono bulita v svoj telefon in čas teče in teče. Otroci mi pijejo žiuce, čakamo sopotnico, da opravi registracijo iqosa (dobesedno registrirat se moraš ob nakupu). Če bi vsakič, ko sem slišal "a bomo že šli" dobil 5 centov, in potem še 10 eur za vsakič ko je en drugmu od otrok prlimou focen, bi danes verjetno že vozil novo Mazdo6. Po 15 minutah odrinem naprej in bolj kot kadarkoli sem si zaželel, da v mojem življenju ne bom v podobni situaciji kot soseda v MG in z zadnjimi sedeži polnimi otrok.
    • Ne razumem vaše težnje, da bi radi EV na vsak način prikazali v slabi luči. Kaj imate od tega? Lažje spite?   In ne gre za nobeno pripoved. Samo delil sem z vami statistiko po prevoženih 4 tisoč kilometrih, pri čemer ne gre za nobeno šparanje, prej obratno - EV porabi tako malo, da me prav nič ne motijo redni kick-downi. Če bi želel varčno voziti, si predstavljam, da bi bila številka pod 12 kWh/100 km. Pač prikazal sem vam, da se da tudi z EV brez problema na daljšo pot - daljšo, kot jo mnogi slovenski vozniki sploh kdaj opravijo.   Glede na to, kje in kako sem vozil, lahko edino jaz podajam sodbo in primerjavo z ICE. In se ne slepim - če bi to pot opravil s svojo Mazdo 3, bi bila poraba zelo verjetno kakšnih 8l/100km, po najbolj optimistični napovedi 7,5l/100 km. Kaj bi to pomenilo v izračunu? 2.078 km * 7,5l/100 km * 1,6€/l (pri nas in na Hrvaškem je bila cena 1,56€/l, v Črni Gori pa 1,64€ za liter 95-oktanca) = 250 evrov za gorivo Naj spomnim - za elektriko je šlo manj kot 20 evrov ... Pa še pri elektriki me ne rabi skrbeti, da bom tankal elektriko slabše kakovosti in kako se bo avto obnašal ... Za razliko v ceni energenta torej dobim več zelo okusnih rib, rebrc, solat itd.   Saj vas ne bom več drezal s tem. Mogoče samo na 10k km objavim še kako statistiko, za tiste par duš, ki upajo pogledati čez planke ...  
    • Nimaš na polici dodatne kombinacije D - Živali? Ker v tem primeru pri večini zavarovalnic ni odbitne franšize, niti ni izgube bonusa ... 
    • "Imamo Mazdo 3 G120 in Mazdo 6 G165, oba z ročnim menjalnikom. Ko se enkrat navadiš na posebnosti tega motorja in prestavna razmerja (je kar razlika med tema dvema avtoma), je vožnja užitek. Pri naši vožnji se motor zelo redko zavrti nad 4.000 obratov in tistih nekaj konjev nad 4.000 pri G120 ne pogrešam."   Mazda 3 je zame glede tega precej boljša, še bolj prijetna za vožnjo.
    • Ja dejansko je tako, da pri teh AC hitrostih precej vpliva na porabo zračni upor in se učinkovitost EV motorjev zgubi.  Sam imam pri podobnem režimu vožnje pri istem avtu porabo cca 5,8 l/100 km, kar znaša cca 5,8 x 9,5 = 55 kWh energije/100 km. Pri dejstvu, da je učinkovitost ICE cca 30% je efektivna poraba za premikanje "mojega" dizla 55 x 0,3 = 16,5 kWh/100 km, ostalo so izgube, tako da so energetsko (energija, ki jo potrebuje vozilo za premikanje) EV vseeno bolj učinkoviti kot ICE.  V ostale zadeve pa se ne spuščam, vsak pač vozi tisto, kar mu bolj ustreza. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.