Skoči na vsebino

Reality check za mazdo 6 III bencinarja


hermelin

Priporočeno sporočilo

pred 7 minutami je hermelin napisal:

Gotcha. Hvala. Edina hecna zadeva je da imajo dva avta listana, drugi še z manj kilometri, ampak imata oba iste slike! Malo so bili lazy, čeprav je pri prvem prodajalec trdil, da je točno ta avto na sliki. Bom še drugega klical in bomo videli... :D 

Pri tem sem se 2 leti nazaj tudi sam zanimal za eno. Menda je trgovec OK. 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

če iščeš hot-hatch, kar sem prebral (lahko da sem kaj zgrešil, videl sem ST in 280km in iščeš tudi karavana poleg tega), nabavi tole in ti ne bo žal :).....pač oblika je ali ti všeč ali ne, imaš pa best performance motor ever -> Honda Civic 2.0 VTEC Turbo Type R GT PACK SLO poreklo, letnik:2019,37990 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je hermelin napisal:

Poleg tega garancija je le 3 leta, extra 2 pa z doplačilom. Vse to le pod pogojem, da izvajaš redne predpisane servise, ki morajo biti v digitalni servisni knjigi. No... Junak zadnjega avta, ki sem ga gledal je izpustil drugi servis. :)

 

Ja za tvojega daš 25k+, kar ga naredi očitno najboljši nakup leta 2020. :D 5 jurjev izgubil v 3h letih?! Noro. Čestitam! :D 

 

Kul hvala za info, zanimivo.

 

A ti nekaj zaupam. Če bi dobil 26k za njega bi ga dal noter in vzel ST-ja. Uradni zastopnik mi je rekel po eurotaxu 17k. Sem se zasmejal in odšel.

 

V Sloveniji je 3 leta garancije + 2 jamstva. In ja, za jamstvo je pogoj redno servisiranje na uradnem servisu. Ni tu nobenih cak z doplačili itd...

Nisem nič plačal in že 2x koristil.

pred 13 minutami je sportman333 napisal:

če iščeš hot-hatch, kar sem prebral (lahko da sem kaj zgrešil, videl sem ST in 280km in iščeš tudi karavana poleg tega), nabavi tole in ti ne bo žal :).....pač oblika je ali ti všeč ali ne, imaš pa best performance motor ever -> Honda Civic 2.0 VTEC Turbo Type R GT PACK SLO poreklo, letnik:2019,37990 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

Faak kaka cena, pa 2. lastnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Janez007 said:

Pri tem sem se 2 leti nazaj tudi sam zanimal za eno. Menda je trgovec OK. 

Zelo so korektni in prijazni! Sedaj se moram samo odločiti za eno od treh, ki jih imajo na voljo. PRVA, DRUGA, TRETJA. Prva in druga imata enake slike ker so bili lazy. Prva ima nekaj prask v prtljažniku ampak nič ni barvana, druga ima prebarvano prasko na vratih in manjkajoč rolo v prtljažniku, tretja pa ima prebarvano havbo in zamenjan sprednji odbijač. Glede na "prices are final", kaj bi vzel? :) 

 

46 minutes ago, sportman333 said:

če iščeš hot-hatch, kar sem prebral (lahko da sem kaj zgrešil, videl sem ST in 280km in iščeš tudi karavana poleg tega), nabavi tole in ti ne bo žal :).....pač oblika je ali ti všeč ali ne, imaš pa best performance motor ever -> Honda Civic 2.0 VTEC Turbo Type R GT PACK SLO poreklo, letnik:2019,37990 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

Haha a bi se me rad znebil? Za vedno? :D Saj sem entuziast ampak to pa nevem, če bi si upal pod prsti met. Preveč nor avto. :D In ja, mora nujno biti karavan, drugače mi ni uporaben. Če bo kdaj drugi avto pri hiši bomo pa novo temo odprli. ;) Ampak hvala haha

 

35 minutes ago, godlike said:

A ti nekaj zaupam. Če bi dobil 26k za njega bi ga dal noter in vzel ST-ja. Uradni zastopnik mi je rekel po eurotaxu 17k. Sem se zasmejal in odšel.

 

V Sloveniji je 3 leta garancije + 2 jamstva. In ja, za jamstvo je pogoj redno servisiranje na uradnem servisu. Ni tu nobenih cak z doplačili itd...

Nisem nič plačal in že 2x koristil.

Bi doplačal za STja novega? 17k? Ah kje, probaj po mobile.de prodat! :D Ja v tujini tega ni so mi rekli. Oz vsaj ni v navadi. To, da je pri 2.3 mašini manjkal servis je pa itaq komunizem tko da nope.

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

31 minutes ago, dvorjan said:

@hermelin: Prvo. Pa še jurja (vsaj) naj spusti ceno. 😃

Haha so final cene pa tko ene 2 jurja vsaj pod ceno vseh ostalih. nekje na istem nivoju kot 01/2019 avti. Ni šans nižat. :D 

 

15 minutes ago, ignacij said:

Hmm, nisem vsega prebral, sem pa pogledal oglase. Ne vem kaj tocno isces, sam 165km motor je len. Ce ti pa paše pa ignoriraj moje pametovanje.

Smo obdelali ja, hvala. :D Ampak je kot je, se zavedam, da ni ravno močen, je pa edina opcija za šalter met, pa še bolj reliable je. Sedaj se je samo za odločit katerega vzet in smo končali to poglavje. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

165 motor len... 

Si lastim mazdo 6 s takim motorjem in je za NORMALNO vožnjo čisto zadovoljiv. Povsod se lahko pelješ po omejitvah, vedno prideš na cilj in tudi prikolico lahko vlečeš na dopust. Kako bi se 30 let nazaj vozili z avti... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je hermelin napisal:

Bi doplačal za STja novega? 17k? Ah kje, probaj po mobile.de prodat! :D Ja v tujini tega ni so mi rekli. Oz vsaj ni v navadi. To, da je pri 2.3 mašini manjkal servis je pa itaq komunizem tko da nope.

Bi doplačal.

Rebernik je pač mislil, da bo na meni služil. Po župi že nisem pripraval, moj je pa ja bolj redek kot ST.

 

Sedaj sem bolj racionalno zadevo vzel. M2 gre od hiše, Focus gre ženi, jaz pa dobim i20n Performance 1.6 204km. Tak da bo zanimivo, ko dobim svojo raketo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Shrek said:

165 motor len... 

Si lastim mazdo 6 s takim motorjem in je za NORMALNO vožnjo čisto zadovoljiv. Povsod se lahko pelješ po omejitvah, vedno prideš na cilj in tudi prikolico lahko vlečeš na dopust. Kako bi se 30 let nazaj vozili z avti... 

Lažje prikolice! :D 

 

27 minutes ago, godlike said:

Bi doplačal.

Rebernik je pač mislil, da bo na meni služil. Po župi že nisem pripraval, moj je pa ja bolj redek kot ST.

 

Sedaj sem bolj racionalno zadevo vzel. M2 gre od hiše, Focus gre ženi, jaz pa dobim i20n Performance 1.6 204km. Tak da bo zanimivo, ko dobim svojo raketo.

Kul, makes sense. Vbistvu, a je komu jasno zakaj imajo tako dobre deale v nemčiji za nove STje? 34 jurjev! Nov! Piše, da ni za export, ampak to nima dosti veze.

 

Jao... Zakaj misliš, da tako težim tukaj. Se bojim vseh teh prodajalcev... Po pravici povedano, cena 25k za 2021 mazdo 6 s 36kkm...? Je ok deal, a ni? No, če ne bi bral in slišal kako dosledni so mazda dealerji bi bil ziher, da je nateg. 

 

Sliši se kul! Samo i20n je hatchback? Novega? Pa ko praviš M2 misliš mazdo 2? Če je tako, se strinjam z ljudmi, ki se pizdijo, da je to rezervirano za bemfle. :D 

 

-------------------------------------------------

 

SIcer pa slikice sem dobil od obeh dealerjev in nič posebnega. Opcija 1 ima precej poškrtano havbo, opcija 2 ima hecne slike (prilagam spodaj, a je samo zaradi telefona taka čudna rdeča pod prtljažnimi vrati?), opcija 3 siv je pa pomoje najdražji ker je vštet nov odbijač in barvanje havbe.

Preden so zaključili, mi je stric rekel še, da lahko feltne izberem. Treba jutri razjasniti kaj to pomeni točno. Se pa nagibam k opciji 3, ker izgleda najmanj pobuškana (ker je popravljena, seveda) in mogoče je vseeno bolj under the radar v čudnih krajih v katere zaideva kdaj, kot rdeča. Čeprav je 1200€ več od opcije 1, 7000km manj in 3 mesece manj garancije. Moram prespat.

 

nullnull

image.png

image.png

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašaj če so menjali volan v garanciji, ker mi izgleda kot nov, dobesedno še tista svetla siva barva.

Drugače pa jebalo te 3 mesece garancije in 7000 km. To so zanemarljive številke. Vzemi tistega, ki ti ima dober filing.

 

Daj mi še link od sive

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je hermelin napisal:

Sliši se kul! Samo i20n je hatchback? Novega? Pa ko praviš M2 misliš mazdo 2? Če je tako, se strinjam z ljudmi, ki se pizdijo, da je to rezervirano za bemfle. :D

Tako je, hudo sem se namatral, da sem ga uspel naročit. Zdaj pa čakam.

 

Če pa smo na Mazda foromu. Kdo bi pomislil na bimmer M2.

V moji temi poštofiri na začetek, pa boš videl raketo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, NevLado said:

Vprašaj če so menjali volan v garanciji, ker mi izgleda kot nov, dobesedno še tista svetla siva barva.

Drugače pa jebalo te 3 mesece garancije in 7000 km. To so zanemarljive številke. Vzemi tistega, ki ti ima dober filing.

 

Daj mi še link od sive

Torej, leni so ko fuksi kar se tiče slik. Tiste na mobile.de niso verodostojne! Ne tisto gledat. Bom dal sem vse slike, pa upam, da požre forum... 

Sicer pa ja, 1200€ za sivo barvo. To je objektivno gledano. Shit deal ampak ajde. :D 

 

Opcija 1: docx (lej nevem, tko je poslal, ni videt, da bi mu uspelo embeddat virus lol)

Opcija 2: spodaj

 

 

signal-2023-08-09-200904_002.jpeg

signal-2023-08-09-200904_003.jpeg

signal-2023-08-09-200904_004.jpeg

signal-2023-08-09-200904_005.jpeg

signal-2023-08-09-200904_006.jpeg

signal-2023-08-09-200904_007.jpeg

signal-2023-08-09-200904_008.jpeg

signal-2023-08-09-200904_009.jpeg

Mazda6 Pictures.docx

 

1 hour ago, godlike said:

Tako je, hudo sem se namatral, da sem ga uspel naročit. Zdaj pa čakam.

 

Če pa smo na Mazda foromu. Kdo bi pomislil na bimmer M2.

V moji temi poštofiri na začetek, pa boš videl raketo.

Boš pokazal! :D 

Sej se strinjam s tabo, ampak vsakič ko preberem se mi vseeno nekaj zatakne. Bom checknil. :)

 

------------------

 

Evo še opcija 3 @NevLado, in LINK.

 

Ko sem ga prašal glede zimskih felten na tem avtu mi je pa rekel: "The online picture are samples for all mazda6 sport line. So, we have them on Stock for you. No Problem. Wich color do you want?", tako da pitaj boga kaj to točno pomeni. Jutri pogruntam. :D

edit: Zdaj, ko še enkrat berem, mislim, da je hotel povedat, da bodo na stock kromirana kolesa mi dali, vprašanje glede barve je pa za avto. Ajme...

 

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.5adasd5.49.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.0dd5.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.04.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.05.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.sss05.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.sss06.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.55asdasd51.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at adasd16.53.06.jpg

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je hermelin napisal:

Torej, leni so ko fuksi kar se tiče slik. Tiste na mobile.de niso verodostojne! Ne tisto gledat. Bom dal sem vse slike, pa upam, da požre forum... 

Sicer pa ja, 1200€ za sivo barvo. To je objektivno gledano. Shit deal ampak ajde. :D 

 

Opcija 1: docx (lej nevem, tko je poslal, ni videt, da bi mu uspelo embeddat virus lol)

Opcija 2: spodaj

 

 

signal-2023-08-09-200904_002.jpeg

signal-2023-08-09-200904_003.jpeg

signal-2023-08-09-200904_004.jpeg

signal-2023-08-09-200904_005.jpeg

signal-2023-08-09-200904_006.jpeg

signal-2023-08-09-200904_007.jpeg

signal-2023-08-09-200904_008.jpeg

signal-2023-08-09-200904_009.jpeg

Mazda6 Pictures.docx 5.38 MB · 1 prenos

 

Boš pokazal! :D 

Sej se strinjam s tabo, ampak vsakič ko preberem se mi vseeno nekaj zatakne. Bom checknil. :)

 

------------------

 

Evo še opcija 3 @NevLado, in LINK.

 

Ko sem ga prašal glede zimskih felten na tem avtu mi je pa rekel: "The online picture are samples for all mazda6 sport line. So, we have them on Stock for you. No Problem. Wich color do you want?", tako da pitaj boga kaj to točno pomeni. Jutri pogruntam. :D

edit: Zdaj, ko še enkrat berem, mislim, da je hotel povedat, da bodo na stock kromirana kolesa mi dali, vprašanje glede barve je pa za avto. Ajme...

 

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.5adasd5.49.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.0dd5.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.04.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.05.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.sss05.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.53.sss06.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at 16.55asdasd51.jpg

WhatsApp Image 2023-08-09 at adasd16.53.06.jpg

Felge na sliki so druge kot v oglasu.

 

Barva volana povsem ustrezna za te km.

 

Ima servise ok? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, scania said:

To ti ga bodo sestavli 😂😂😂. Boljse kot bi novo kupoval maš več možnosti opreme. 😉

Haha sam res! Fancy. Samo nevem, če sem pravilno razumel. Verjetno niti ne...

 

2 hours ago, NevLado said:

Felge na sliki so druge kot v oglasu.

 

Barva volana povsem ustrezna za te km.

 

Ima servise ok? 

Tako. Vse slike pri njih so "stock photos" glede na avto, ki ga prodajajo ker ne slikarijo vsakega posebej, vsaj tako pravijo. Po slikah sodeč so trenutno gor 17"? Če bo to, bo treba 18"/19" za letne gume nabavit. 

 

Zjutraj preverim. Ampak uradni dealer... Moralo bi biti ok. Še oni naredijo nek mali checkup in tehničnega preden gre avto od hiše očitno. Sicer pa kdorkoli kakšen zadnji komentar? 25500€ za sivo (in glede na opremo, ki naj bi bila verodostojna), tudi če so na koncu te 17" felge in nimam sestavljanke? :D Še vedno mi je debilno 1200€ več dat za vbistvu samo cenejšo barvo, a jbg.

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

41 minutes ago, Alex said:

Še malo, da jih gnjaviš in ti bodo dostavili novega, samo da se te rešijo. 😉

Hahah ka te češ. :D Bom vzel to kot "super, go ahead". :D 

 

SIcer pa, nič ni fertik dokler ni fertik, ampak zaenkrat lahko gospoda Pete-a iz autohaus schnikers iz moersa samo pohvalim. Kapo dol, se res trudi (bi si mislil, da se bodo vsi, da kaj prodajo, pa se večini v resnici nič ne ljubi). Je tudi fan slovenije in je bil večkrat tu na dopustu. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je hermelin napisal:

Hahah ka te češ. :D Bom vzel to kot "super, go ahead". :D 

 

SIcer pa, nič ni fertik dokler ni fertik, ampak zaenkrat lahko gospoda Pete-a iz autohaus schnikers iz moersa samo pohvalim. Kapo dol, se res trudi (bi si mislil, da se bodo vsi, da kaj prodajo, pa se večini v resnici nič ne ljubi). Je tudi fan slovenije in je bil večkrat tu na dopustu. :D 

Kar pripelje ti ga pa je.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Bini said:

Kar pripelje ti ga pa je.... :nevem:

Bolj obratno, me je hotel prepričat kako scenic drive je nemčija in naj sam nardim road trip z novim avtom od tam domov. :D
 
Čakam sedaj tistega tipa iz avtotehne vis, da mi preveri zadeve. Mi pa ena stvar ni jasna. V ameriki je g vectoring plus del enga višjega trima. V evropi imajo to vsi trimi, ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je hermelin napisal:

Bolj obratno, me je hotel prepričat kako scenic drive je nemčija in naj sam nardim road trip z novim avtom od tam domov. :D
 
Čakam sedaj tistega tipa iz avtotehne vis, da mi preveri zadeve. Mi pa ena stvar ni jasna. V ameriki je g vectoring plus del enga višjega trima. V evropi imajo to vsi trimi, ne?

Ja. Na tem forumu nas je kar nekaj, ki smo uvozili svoje mazde iz Nemčije. 

In vsi smo zadovoljni. V mojem primeru 

so mi poslali okoli 50 slik avta in natančen opis, vse podrobnosti in celo  natančne slike letnice in stanja gum.

Sam sem sicer kupil mazdo na uradnem servisu (uvozniku za Nemčijo) Mazde v Leverkusnu. Če imaš čas in voljo  pojdi sam po svojega izbranega. Drugače pa nas je veliko tu gor izbralo istega posrednika, ki je to kvalitetno storil za nas. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Alex said:

Ja. Na tem forumu nas je kar nekaj, ki smo uvozili svoje mazde iz Nemčije. 

In vsi smo zadovoljni. V mojem primeru 

so mi poslali okoli 50 slik avta in natančen opis, vse podrobnosti in celo  natančne slike letnice in stanja gum.

Sam sem sicer kupil mazdo na uradnem servisu (uvozniku za Nemčijo) Mazde v Leverkusnu. Če imaš čas in voljo  pojdi sam po svojega izbranega. Drugače pa nas je veliko tu gor izbralo istega posrednika, ki je to kvalitetno storil za nas. 

 

Najprej, sem na interclass klical, ker se vis gospod trenutno ne javi. Pravijo, da so narejeni vsi servisi in vsi vpoklici. Pomoje je to to.

 

Sedaj pa, kako naprej... Me bo v kratkem poklical nazaj iz nemčije, da dokrajčiva glede koles. Gume so kakršne so, tako ali tako bom verjetno nove continentalke vrgel gor ker na gumah se ne špara (pa takrat vas bom prosil za nasvet glede 19" felten). :D Glede uvoza pa, seveda bi bilo super sam to urediti, ampak me je malo strah, da bom kaj zajebal. :( Vem, da obstajajo neki guidi za to ampak jaz in uradne listine... 😕 

 

Dajmo drugače reči. Za uvoz se po pelkovem nasvetu pogovarjam z maticem iz b-mat. Je to ok? Drugo vprašanje je pa, koliko prišparam, če grem sam? Ko sem na hitro računal nekje 500€. Correct?

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je hermelin napisal:

Najprej, sem na interclass klical, ker se vis gospod trenutno ne javi. Pravijo, da so narejeni vsi servisi in vsi vpoklici. Pomoje je to to.

 

Sedaj pa, kako naprej... Me bo v kratkem poklical nazaj iz nemčije, da dokrajčiva glede koles. Gume so kakršne so, tako ali tako bom verjetno nove continentalke vrgel gor ker na gumah se ne špara (pa takrat vas bom prosil za nasvet glede 19" felten). :D Glede uvoza pa, seveda bi bilo super sam to urediti, ampak me je malo strah, da bom kaj zajebal. :( Vem, da obstajajo neki guidi za to ampak jaz in uradne listine... 😕 

 

Dajmo drugače reči. Za uvoz se po pelkovem nasvetu pogovarjam z maticem iz b-mat. Je to ok? Drugo vprašanje je pa, koliko prišparam, če grem sam? Ko sem na hitro računal nekje 500€. Correct?

Nam je pomagal pri uvozu g

Marko Ferlin (naročiavto.si). Res super in prijazen fant, za vsa vprašanja ti je takoj na voljo. Jaz sem na začetku sam komuniciral z prodajalcem a sem prepustil vse njemu. Marko ima svoje ljudi, ki gredo pogledati avto pred nakupom, da vse res štima. In če rabiš, ti še oni pošljejo dodatne slike. Vsaj tako je bilo pred leti, ko sem sam uvažal avto. 

Na začetku sem razmišljal, da bi sam vse urejal v Nemčiji, a sem na koncu ugotovil, da nimam izkušenj, časa in volje, da bi se s tem ukvarjal sam. 

Vedeti moraš, da moraš denar kupcu nakazati na njihov račun  in ni mogoče plačevanje z gotovino nad 10000€.

Pri meni je ta transakcija trajala štiri dni.😬 Ne vem zakaj, a vleklo se je v nedogled. 

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je hermelin napisal:

Dajmo drugače reči. Za uvoz se po pelkovem nasvetu pogovarjam z maticem iz b-mat. Je to ok? Drugo vprašanje je pa, koliko prišparam, če grem sam? Ko sem na hitro računal nekje 500€. Correct?

Ne vem, koliko ti je naračunal, da bi lahko primerjal.

 

Jaz sem v eni temi na forumu pred kratkim napisal, koliko "na debelo" stane uvoz - poišči in primerjaj.

 

Ni pa to noben bav-bav, sploh če delaš z večjo avtohišo, saj zelo verjetno že sami uredijo tako prepis kot preizkusne tablice in ti ni treba po uradih skakati, temveč se le še odpelješ ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

17 minutes ago, Alex said:

Nam je pomagal pri uvozu g

Marko Ferlin (naročiavto.si). Res super in prijazen fant, za vsa vprašanja ti je takoj na voljo. Jaz sem na začetku sam komuniciral z prodajalcem a sem prepustil vse njemu. Marko ima svoje ljudi, ki gredo pogledati avto pred nakupom, da vse res štima. In če rabiš, ti še oni pošljejo dodatne slike. Vsaj tako je bilo pred leti, ko sem sam uvažal avto. 

Na začetku sem razmišljal, da bi sam vse urejal v Nemčiji, a sem na koncu ugotovil, da nimam izkušenj, časa in volje, da bi se s tem ukvarjal sam. 

Vedeti moraš, da moraš denar kupcu nakazati na njihov račun  in ni mogoče plačevanje z gotovino nad 10000€.

Pri meni je ta transakcija trajala štiri dni.😬 Ne vem zakaj, a vleklo se je v nedogled. 

To bi pričakoval ja, da še dodatno preverijo itd. Tudi tu je bil plan, da potem maticu prepustim. 

Saj zato... Ko všteješ vse stroške potovanja tja, prespanje po možnosti, tablica, vse cestne taxe in bencin, nisi spet tako veliko prišparal. Je kul avantura, pa verjetno nekaj živcev, drugega pa ne. :D To glede plačila mi pa ni jasno zaenkrat kako poteka. A jaz importerju plačam in on tam ali direktno avtohiši takoj, ampak potem je to done deal...? Matic je na hitro omenil, da oni dajo ponavadi 500€ avtohiši, preostanek pa ko vidijo avto.

 

14 minutes ago, dvorjan said:

Ne vem, koliko ti je naračunal, da bi lahko primerjal.

 

Jaz sem v eni temi na forumu pred kratkim napisal, koliko "na debelo" stane uvoz - poišči in primerjaj.

 

Ni pa to noben bav-bav, sploh če delaš z večjo avtohišo, saj zelo verjetno že sami uredijo tako prepis kot preizkusne tablice in ti ni treba po uradih skakati, temveč se le še odpelješ ...

Moram še enkrat prašat. Nazadnje je bilo med 1500 in 1700€ če je avto nekje do dobre sredine nemčije. Ok hvala, bom pogledal.

 

Hmmm, to pa res ja, mi je še sam omenil, da uredijo tablice in vse. Samo a se prosim da komu opisat malo kaj so morali naredit (oz link do topica)? Tudi potem v sloveniji moraš na nek urad nekaj pošiljat in nevem... Punca navija za roadtrip, ampak nisem še prepričan. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.