Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Ja halo....nafta pride k nam po cesti, in ?e se podra?ijo cestne storitve + rabimo nafto da se nafta dostavi se mora tudi nafta a ne :D

 

Ma? prov in to je potem perpetuum mobile! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah... nima? kej. pahor?ek je lepo reku d vi?a zato d bojo ni?al ko bo cena ?la gor. ampak ni? od tega. Jst sm ?e lepo pisu kako bi jih blo komot zjebat. Ampak se nikomur ne da. brez veze.

 

sej ?e sem malo cini?en so nekaj res korigirali - cca polovico. Tko je ?lo cena gor za 4 cente, tro?arino pa so zni?ali za dva centa... Tako, da imamo podra?itev za cirka dva centa. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ?e sem malo cini?en so nekaj res korigirali - cca polovico. Tko je ?lo cena gor za 4 cente, tro?arino pa so zni?ali za dva centa... Tako, da imamo podra?itev za cirka dva centa. <_<

 

Hvala vladi za tako razumevanje malega ?loveka.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vladi za tako razumevanje malega ?loveka.

 

Ganjen sem do solz (se strinjam s Krisem Mazdamanom)! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vladi za tako razumevanje malega ?loveka.

 

zakon benz je dra?ji......zdj grem takoj na pumpo polnega natankat :hudicek::vskalo::vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr da Saker III stoji, druga? bi si pahor?ek na moje stro?ke ?e lahko kopil novo zalogo briliantine in depilacijske kreme.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe pa ?e za teko?i puder in maskaro bi mu ostalo :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ?e sem malo cini?en so nekaj res korigirali - cca polovico. Tko je ?lo cena gor za 4 cente, tro?arino pa so zni?ali za dva centa... Tako, da imamo podra?itev za cirka dva centa. <_<

 

 

Kolikor se spoznam na te stvari, ne bodo na zgubi. ?ez 14 dni je na vrsti novo korigiranje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor se spoznam na te stvari, ne bodo na zgubi. ?ez 14 dni je na vrsti novo korigiranje...

 

Kakor stalno ponavljam:nikoli ne bo ve? tako lepo,kot je bilo.Kljub la?nim obljubam. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da se ?e nejmjn Pahor?ek sekira, ko mora Katrco tankat, enkat na let (kake lepe poletne nedelje), pa ?e to pra?anje za ?igav ke?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr cene grejo kr precej spet gor! :angry2:<_<

 

Moja pla?a tud, ?e fu?arske storitve bom mogu podra?it, ker me konkurenca grdo gleda, sem prepocen. :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja pla?a tud, ?e fu?arske storitve bom mogu podra?it, ker me konkurenca grdo gleda, sem prepocen. :vesel:

 

Pol te lohk smatrajo ?e za nelojalno konkurenco al pa kej u tem smislu! <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol te lohk smatrajo ?e za nelojalno konkurenco al pa kej u tem smislu! <_<:D

 

Lej tukaj se pa lo?imo, js ra?unam tolk kot se mi zdi da je to delo vredno ne pa da bi imel recimo 20? na uro, za bilokaj. Recimo za popucat ra?unalnik, polomljene linke popravit in podobno, kjer je mojega dela 15-30 minut, ra?unalnik pa melje 2-3 ure(seveda odvisno od svinjarije in ra?unalnika). Seveda ?e grem iskat in pripeljem nazaj pa tud ne more bit đabe.

A je po?teno ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes navsezgodaj zjutraj grem tankat in me ?aka neprijetno presene?enje. Klump francoski ima uno loputo, ki jo samo odpre? od zunaj, ?ep pa odklene? s klju?em. No ?e loputa je ?la malo te?je, v klju?avnico sem ?e v soboto na?prical vse mogo?e zadeve (WD40) ampak kaj mi to pomaga, ?e se ?ep ni zavrtel, da bi pa klju? zlomil pa ni vredno. :vskalo: Dobro, da imam ?e za 150km (nisem eden tistih, ki ?aka na rezervo) pa sem se samo odpeljal in bom popoldne ponovil vajo tokrat s polivanjem tople vode po pokrov?ku. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes navsezgodaj zjutraj grem tankat in me ?aka neprijetno presene?enje. Klump francoski ima uno loputo, ki jo samo odpre? od zunaj, ?ep pa odklene? s klju?em. No ?e loputa je ?la malo te?je, v klju?avnico sem ?e v soboto na?prical vse mogo?e zadeve (WD40) ampak kaj mi to pomaga, ?e se ?ep ni zavrtel, da bi pa klju? zlomil pa ni vredno. :vskalo: Dobro, da imam ?e za 150km (nisem eden tistih, ki ?aka na rezervo) pa sem se samo odpeljal in bom popoldne ponovil vajo tokrat s polivanjem tople vode po pokrov?ku. :vskalo:

 

ko bos polival z vodo dej mal kao ponesrec ene 2 litra vode notri pa ce bos polnega tankal se ti bo zdelo kot da si po stari ceni tankal.. :harhar:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res kr ?udn patent, sej ponavad ko ma avto Centralno zaklepanje, se itak un zati? ?ez zatakne in kestla ne mor? odpret! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.