Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Niti slu?ajn ni blo u tem smislu napisano - hotu sm re?t, da se nam ne pi?e ni? dobrga (beri ugodne vo?nje)! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje se da najceneje na plin predelat? jaz mam dost tega sranja :(

 

Sama predelava je pocen - sistema pa kukr da?, js pod 1k? neb gledal, skupaj z monta?o.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svoje cajte se je v Nov Sad hodil, tko da ?e odpade al ne, se bo? pa? sam odlo?u, ve? pa naj ti pove uporabnik Sishi, ki se z zadevo fura ?e leto in pol in kokr vem stvar ?PILA! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

thanks. pol tista "ze 400e v bosno po plinski sistem" odpade... :D

 

1,2 k? dobi? na?eloma kar ho?e?, uradno z VSEMI papirji in homologacijo, ti samo pelje? in pride? iskat nobenega skakanja levo - desno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca 400 ? stane tudi pri nas, sistem na podlak in 1 ?obo - venturi

 

pri sekven?nih sistemih je pa tako; od - do nekje pla?a? znamko, nekje provizijo, nekje pa recimo temu kvaliteto. No pa ?e nekje preve? delo.....

 

druga?e pa noben avtoplin sistem ni tako prfekten kot je bencinski, vendar se je potrebnu tudi kak?nemo konji?u pri 40% ? odre?t....

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

druga?e pa noben avtoplin sistem ni tako prfekten kot je bencinski, vendar se je potrebnu tudi kak?nemo konji?u pri 40% ? odre?t....

 

lp

 

No ja kukr kdo. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca 400 ? stane tudi pri nas, sistem na podlak in 1 ?obo - venturi

 

pri sekven?nih sistemih je pa tako; od - do nekje pla?a? znamko, nekje provizijo, nekje pa recimo temu kvaliteto. No pa ?e nekje preve? delo.....

 

druga?e pa noben avtoplin sistem ni tako prfekten kot je bencinski, vendar se je potrebnu tudi kak?nemo konji?u pri 40% ? odre?t....

 

lp

 

Men se ne pozna :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pravite, da "doma" zmontiran sistem univerzalni plinski sistem popolnoma enako ?e ne celo bolje kot original bencinski sistem katerega je 100 strokovnjakov ve? let razvijalo....

 

lepo sli?at, mogo?e pa res :jupiii:

 

Moja xxxhitrost je vi?ja za 4km/h na lpg, ista relacija mogo?e temp +-2 stopinji druga?e.

Bom pa v kratkem naredu test B vs LPG isti avto ista ?pura 402m.

 

 

Js ugotavljam da ga japonski in?inirji preve? pijejo pol pa take lovske streljajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pravite, da "doma" zmontiran sistem univerzalni plinski sistem popolnoma enako ?e ne celo bolje kot original bencinski sistem katerega je 100 strokovnjakov ve? let razvijalo....

 

lepo sli?at, mogo?e pa res :jupiii:

 

Jaz nimam 'doma' imam Tartarini :whatever: in pospe?ki do 100 ka?ejo z Dyno SW popolnoma enako krivuljo....

 

Res pa da spet gre za druga?en sistem za direct injection.....ti ?e ve? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nimam 'doma' imam Tartarini :whatever: in pospe?ki do 100 ka?ejo z Dyno SW popolnoma enako krivuljo....

 

Res pa da spet gre za druga?en sistem za direct injection.....ti ?e ve? :)

 

Ja seveda ti ka?ejo enako, ko pa se ti nad 3.000 obratov preklop iz plina na bencin :harhar:

 

Moja xxxhitrost je vi?ja za 4km/h na lpg, ista relacija mogo?e temp +-2 stopinji druga?e.

Bom pa v kratkem naredu test B vs LPG isti avto ista ?pura 402m.

 

A sem lohk zraven ko bo? to testiral :ouje: . Po moje bi to najla?je primerjali na kakem dyno merjenju, kjer bo ?ist to?no pokazalo kolk KM in kolk navora je z enim in z drugim gorivom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa test naredim na isti relaciji z 2ma testerjema isto?asno(G-Tech in pa DH priklopljen na obd) ni ok, samo da se vidi razlika, ker edino to me zanima ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ni dovolj dobro, ker ne more? ugotovit kolk se spremeni mo? in navor pri posameznih obratih. To lahko nardi? sam na dynotu, ?e seveda ho?emo biti ekzaktni. Kot osnova, da vidimo a gre za razliko pa verjetno je dovolj dobro :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pravite, da "doma" zmontiran sistem univerzalni plinski sistem popolnoma enako ?e ne celo bolje kot original bencinski sistem katerega je 100 strokovnjakov ve? let razvijalo....

 

Jaz imam 'doma' varianto za 410? (vakumsko) pa mi na LPG gre manj pa ve? ?re <_< je pa cca 40% ceneje kot, ?e bi se vozil na benz :harhar:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ni dovolj dobro, ker ne more? ugotovit kolk se spremeni mo? in navor pri posameznih obratih. To lahko nardi? sam na dynotu, ?e seveda ho?emo biti ekzaktni. Kot osnova, da vidimo a gre za razliko pa verjetno je dovolj dobro :ne vem:

 

Boss ni vse tako ?rno-belo.

 

Te podatke lahko vidi?, ko podatke prenese? na pc ti lepo nari?e grafe tako kot na dynotu( z obrati, konji,navorom, prestavo, hitrostjo,G silo,...) tako da tukaj NI kake bajne razlike.

Je pa res kolikor si natan?en pri vnosu zahtevanih podatkov(?elna povr?ina avta, te?a sta najpomembnej?i) toliko je to?na meritev. Glede na to da bom za drugo meritev pritisnil samo gumb na LPG--ju, tudi ?e falim z podatki bo razlika ?e vedno enaka v +- 1-2%.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.