Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

zdaj se bom pa re?il  enega dolga pa ?e eno gajbico si bom prvo??il za ukol se vozit. S podpisom  za nepremi?nino  avto ni ve? prioriteta.

 

Ja tudi playboy Uro? se je postaral - :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Pelko ji je nardil redni servis, v kratkem sledi ?e menjava prednjih zavornih diskov in plo??ic ter zunanjega HKZ.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj se bom pa re?il  enega dolga pa ?e eno gajbico si bom prvo??il za ukol se vozit. S podpisom  za nepremi?nino  avto ni ve? prioriteta.

Zdaj bo pa velika dru?inska krava z dizlom za mali dnar pri?la v po?tev.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Playboy uros se ni postaral, le vecji avto je moral kupit zaradi navala beyb....:-), da lahko ob 1x pobasem vec hkrati potem pa jih pocasi zrihtam, ha ha ha

Boss legenda!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vpra?u prej, ?e bo spustil...pa je reku, da ?e sveti tako kot mora, ni blema... :lol: ...

Kar veselje se je bilo odpeljat od tam, ko ve?, da vozi? BP avto, ki ti je v?e?... :vesel: ...

Kdaj ima? pa ti tehni?nega, SpEkTr? Bo? isto taktiko naredu s predhodnim vpra?anjem? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e. Al se naredim francoza, pa peljem pa je. ?e ga grem 2 dni prej vpra?at bo ?e pozabil, pa ?e vpra?anje, ?e se ne menja tam osebje..pol je itak ?abe

Ej....ne rabi ti ,kar hodi na tehni?ni ...bo VSE ok,ker tvoj avto ima le?o pa tudi svetloba je ok.na moji prej?nji mazdurini sem imel tudi tak kit-xenon.pet let in nikoli problema na tehni?nem .P.RES pa da je rekel mojster ,to pa dobro sveti...pol pa smeh..lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, mirai oprema nima. Sem mel prej sestko prve, tam je blo serijsko

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne hodit na AMZS v Kranj, tam me s ksenon kitom ni spustil pa ?e celo za LED ?arnice zadaj za osvetljevanje reg tablice mi je te?il.

Ponavad ne grem tja. V skrajni sili bom pa? premenjal, pa bo s5 za 2 leti mir.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha... zanimivo :). Kako pa je s to zadevo, ?e smem vpra?ati ? Je razlika o?itna oz. se spla?a? Vrjetno si dal 4500-5000K (zgleda bolj original in manj opazno). Pa se te HID zarnice lahko normalno zamenjajo, ce crknejo ? :). Nekje sem bral, da ni priporocljivo imeti xenon kita v halogenskem ohisju... je to res ? Sprasujem zato, ker se tudi sam malo nagibam k teli opciji. HID imas vrjetno samo za kratke luci? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se KR TP-jev ti?e, vam priporo?am tiste zraven tavelikega Me?katorja in Petrola. 

 

Jaz pa dans V6-ko parkrat fajn naturiral v breg, ker se mi ni dalo jajcat se za me?ka?i, ki namest 90 konstantno vozijo magin?ih 60kmh. In lahko re?em, da zadovoljivo pospe?i navkreber.  :zvizga:  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.