Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 36 minutami je Hixxy napisal:

Naročil Carplay / Android avto upgrade. Danes je malo ceneje, zaradi Black Friday-a

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005870912631.html

Super cena!

 

Imajo pa zdaj baje tudi take, ki imajo že USBC priklop, tako da imaš potem samo še usbc/usbc kabel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Se ravno odpravljam, da jo očistim in operem, ker moram popoldan v Ljubljano, pa da ne bodo tamestni vihali nos, s kakšnim trahtrjem sem prišel tja. Ker baje je zdaj prepoved za traktorje po Ljubljani vse od kmečkega punta dalje...

 

Ja logično, da mora bit lep, ko greš v mesto. Traktorji ne sodijo na mestne ulice, tko kot Ferrariji ne na njivo. Pa sej se razumemo, a ne? ;)

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Slivka napisal:

Če smo že pri tem - Ferrari ne sodi na njivo, res je. Ma tudi v zabasane mestne ulice ne sodi...

Za na njivo je baje; Lamborghini? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo posodobil iz 50.xxx.xxx na 70.00.367 tako da bom pripravljen ko dobim modul.

 

Me je pa hecal na začetku, Windows 11 ne moreš formatirati USB ključka v FAT32 samo exFAT, ki ga pa Mazda ni zaznala.

 

Traja pa kar neki časa posodobitev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 11. 2023 ob 10:55 je NevLado napisal:

Super cena!

 

Imajo pa zdaj baje tudi take, ki imajo že USBC priklop, tako da imaš potem samo še usbc/usbc kabel.

 

septembra sem za enakega plačal 62€ ... 😪

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Z M A J napisal:

Za na njivo je baje; Lamborghini? :)


A si gledal Bauer sucht Frau na RTL? ;)

 

WWW.RTL.DE

Metzgermeister Steffen möchte bei "Bauer sucht Frau" 2023 die Frau fürs Leben finden. Hier stellt sich der 42-Jährige PS-Fan aus Ba

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sosed je imel Porsche traktorja. Samo par leto so jih delali. Krepki oldtajmel, delal z njim ko svinja s kurbusom, cel mastil..... pol pa je dedeka en nategnil, odkup za drobiž .....

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Hixxy napisal:

kako vam je po upgradu?

 

Se je splačalo?

Ja, normalno!

 

1. stvar ki sem jo opazil je da dela izjemno hitro, tudi star mazda ui po posodobitvi dela malenkost hitreje. Sicer tega nikjer nisem zasledil med besedili za posodobitvami in nisem ziher, a je placebo efekt, ampak isto mnenje ima tudi @Janez007

 

2. stvar ki mi je zakon so pa google maps, užgeš in ti sprot priporoči drugo pot, če je gužva. Imaš tudi aplikacije za konferenčne klice ala teams in webex, včasih imam kak sestanek iz auta in sem bil na bluetooth, direktno iz aplikacije sedaj še nisem probal... tudi izbiraš lahko apple maps ali google maps in ti potem se on zapomne kaj ti bo dal na "domač" zaslon kot primarno navigacijo

 

3. stvar ki mi je minus je predvajanje sporočila, prej sem dobil SMS in ga je mazda izpisala na zaslon in razložila v polomljeni angleščini - sedaj mi iphone ne pusti sporočila vidt, ampak ti ga prebere samo siri, kar je seveda za slovenska besedila totalno neuporabno...nevem pa kako je na androidih

 

Uglaunem hvala @vzupan3 ki je takrat reskiral in probal ta kitajski modul, mislim da ti je pol foruma lahko hvaležnega :D 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Ja, normalno!

 

1. stvar ki sem jo opazil je da dela izjemno hitro, tudi star mazda ui po posodobitvi dela malenkost hitreje. Sicer tega nikjer nisem zasledil med besedili za posodobitvami in nisem ziher, a je placebo efekt, ampak isto mnenje ima tudi @Janez007

 

2. stvar ki mi je zakon so pa google maps, užgeš in ti sprot priporoči drugo pot, če je gužva. Imaš tudi aplikacije za konferenčne klice ala teams in webex, včasih imam kak sestanek iz auta in sem bil na bluetooth, direktno iz aplikacije sedaj še nisem probal... tudi izbiraš lahko apple maps ali google maps in ti potem se on zapomne kaj ti bo dal na "domač" zaslon kot primarno navigacijo

 

3. stvar ki mi je minus je predvajanje sporočila, prej sem dobil SMS in ga je mazda izpisala na zaslon in razložila v polomljeni angleščini - sedaj mi iphone ne pusti sporočila vidt, ampak ti ga prebere samo siri, kar je seveda za slovenska besedila totalno neuporabno...nevem pa kako je na androidih

 

Uglaunem hvala @vzupan3 ki je takrat reskiral in probal ta kitajski modul, mislim da ti je pol foruma lahko hvaležnega :D 

Kot da ne bi bilo že pol nove Mazde kitajske ... 😀

  • Haha 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Ja, normalno!

 

1. stvar ki sem jo opazil je da dela izjemno hitro, tudi star mazda ui po posodobitvi dela malenkost hitreje. Sicer tega nikjer nisem zasledil med besedili za posodobitvami in nisem ziher, a je placebo efekt, ampak isto mnenje ima tudi @Janez007

 

2. stvar ki mi je zakon so pa google maps, užgeš in ti sprot priporoči drugo pot, če je gužva. Imaš tudi aplikacije za konferenčne klice ala teams in webex, včasih imam kak sestanek iz auta in sem bil na bluetooth, direktno iz aplikacije sedaj še nisem probal... tudi izbiraš lahko apple maps ali google maps in ti potem se on zapomne kaj ti bo dal na "domač" zaslon kot primarno navigacijo

 

3. stvar ki mi je minus je predvajanje sporočila, prej sem dobil SMS in ga je mazda izpisala na zaslon in razložila v polomljeni angleščini - sedaj mi iphone ne pusti sporočila vidt, ampak ti ga prebere samo siri, kar je seveda za slovenska besedila totalno neuporabno...nevem pa kako je na androidih

 

Uglaunem hvala @vzupan3 ki je takrat reskiral in probal ta kitajski modul, mislim da ti je pol foruma lahko hvaležnega :D 

A to gre na l2014?

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.