Skoči na vsebino

Napotki za servisiranje Skyactive motorjev od letnika 2012 naprej


Priporočeno sporočilo

dne 11. 2. 2022 ob 17:43 je NevLado napisal:

A je kdo na forumu dejansko menjal pri Pelkotu olje avtomatskega menjalnika? Res me zanima, zakaj ne bi hotel menjat filtra...

 

to tut men ni jasno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 2. 2022 ob 23:28 je Deeyan napisal:

To je cena z materialom vred? 

ja tako mi je rekel po telefonu. Sem ga v pozabil poklicat da dogovorim termin. Jutri ga pokličem in naredim termin za menjavo. 

 

dne 11. 2. 2022 ob 17:43 je NevLado napisal:

Sedajle mi je na misel spet prišel ta zapis, ker mi ne da miru. A je kdo na forumu dejansko menjal pri Pelkotu olje avtomatskega menjalnika? Res me zanima, zakaj ne bi hotel menjat filtra...

 

@amusic ti pa prosim javi, kako si zrihtal. Bom mogu tut sam počasi v akcijo 🤞

sporočim, ko bo opravljeno 👍 ko sem ga klical, da se pomeniva je odprl očitno neke načrte in rekel, da se pri mojem lahko zamenja filter, ker je dostopen spodaj, očitno so nekateri menjalniki pri katerih do filtra ne more drugače kot da razdre cel menjalnik 🤷‍♂️ drugače ne vem zakaj bi moral gledati za kateri menjalnik gre...

Popravljeno od amusic
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je amusic napisal:

ja tako mi je rekel po telefonu. Sem ga v pozabil poklicat da dogovorim termin. Jutri ga pokličem in naredim termin za menjavo. 

 

sporočim, ko bo opravljeno 👍 ko sem ga klical, da se pomeniva je odprl očitno neke načrte in rekel, da se pri mojem lahko zamenja filter, ker je dostopen spodaj, očitno so nekateri menjalniki pri katerih do filtra ne more drugače kot da razdre cel menjalnik 🤷‍♂️ drugače ne vem zakaj bi moral gledati za kateri menjalnik gre...

 

To je potem kr dobra cena 💪🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je amusic napisal:

danes zamenjano olje v avtomatskem menjalniku. trajalo 1,5h zamenjano olje in filter. 

 

Zdej si pa miren za neki casa 💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
dne 1. 11. 2020 ob 5:55 je Alex napisal:

V Slo. ga dobiš tukaj:

https://airnshox.com/product.php?id=70

 

sem zdele kako uro porabu, kje v SLO bi lahk redline za menjalnik nabavu.  pa sem se spomnu da je bla ena debata kje se ga da kupt. Pol pa vidim, da je to ena stran kjer sem olje za MTB vilce gledu :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pozdravljeni, lastnim si približno že eno leto CX-5 2013 4x4 2.0 bencinarja, trenutno ima 115.000km. Na zadnjem servisu sem zamenjal dodatno se svečke in mikrojermen imam pa namem zamenjati ta oz drugi teden olje v obeh diferencialih. Mi svetujete zamenjavo tudi olja v menjalniku? Kdaj naj zamenjam vodno pumpo?

Hvala

Popravljeno od Dyn
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je scania napisal:

Koliko bi prišlo vse skupaj za paket težak 1,5kg in cena 140€?

Pošiljke z blagom, katerega vrednost (brez vključene poštnine) ne presega 150 EUR, so ob uvozu oproščene plačila carine. Zanje se plača samo DDV, ki se izračuna od vrednosti blaga in stroškov poštnine...(22%). 

Se pravi, da bi plačal samo davek 22%=30,8€.

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem šel prav iskat zdaj po mailih.

 

DDV (22 %) se plača in Pošti Slovenije carinsko posredovanje (2,5€).

 

Spoštovani, 

v prilogi pošiljamo račun za že poravnane storitve carinskega posredovanja.


Lep pozdrav, Pošta Slovenije.

 

+++

 

Je pa bil paket z Japonske v dveh tednih od naročila (Amayama) pri nas ... Pa se še spomnim, da so pisali, da bo nekaj zamude, ker imajo nek praznik. 😃

Popravljeno od dvorjan
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega pa ko boš dobil od pošte Slovenije čim več reši online, drugače ni samo 2,5 €, ampak so še njihovi neki drugi stroški.

 

to sem imel jaz

 

Spoštovani/-a Kristijan Pipan,
uspešno ste dopolnili podatke za izvedbo carinskih postopkov za prispelo pošiljko s sprejemno številko: RX115919441JP.
 

  • sem fizična oseba
  • POENOSTAVLJN POSTOPEK
  • Neposredno zastopanje



 

Stroški pošiljanja: 7,01 EUR
Opis blaga: Stikalo vrat prtljažnika za Mazdo 6
HS tarifa: Stikalo vrat prtljažnika za Mazdo 6
Vrednost blaga: 15,63 EUR

Po opravljenem postopku bo pošiljka dostavljena na vaš domači naslov. V kolikor poslana dokumentacija ne zadošča oz. bomo potrebovali še kaj vas bomo o tem obvestili preko elektronske pošte.

Komentar: Stikalo je kupljeno na spodnjem linkuhttps://www.amayama.com/en/part/mazda/gs1m568dxc

Priloženi dokumenti

  • Posnetek zaslona 2021-10-18 185140.png
  • Posnetek zaslona 2021-10-18 185053.png

 

Zahvaljujemo se vam za zaupanje.

To je avtomatsko sporočilo. Prosimo, ne odgovarjajte nanj.

Tak je bilo pa se od pošte potem

24651E12-F809-47C7-9F2A-E83E65F5C5B9.jpeg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.