Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 43 minutami je Senad napisal:

Konec junija naj bi pripeljal 😋

Lepa, čakamo predstavitev pol 😉

Sicer ne na mazdi, a vseeno…dal gor letne 19-ke, za pranje pa žal zmanjkalo časa 😁

 

B8508DF7-9D1A-452A-ABC8-075436760163.jpeg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je FuManchu napisal:

Imaš srečo, do jo ni navilo po jermenih. Zbogom motor. Tako je kolegu mačka uničla motor.  

On pa mačko

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ne, sem pa cel teden že v elementu pred prvomajskim roadtripom :)

 

Saniral cvetenje zadnje havbe, zamenjal amortizerje zadnje havbe, zamenjal zimake za letne, opravil servis. Ta vikend pa še impregniranje strehe in generalno čiščenje :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končno dočakal termin menjave sklopke.

 

Ne samo, da je takrat bila diagnoza peresa imajo zrak, tudi druklager je bil kar glasen, ko ga je zavrtel v roki.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Oprana, sem pa opazil eno buško na strehi, ne vem od kdaj, ne od kodemoji848.png

Ne vem, tale pleh je res skeri mehak. 32988b039b2d871a4bc328cfd6394391.jpg

 

Ni panike, tole ti bodo z lahkoto ven potegnili in se ne bo videlo nič.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem menjal gume, zaenkrat Nexen brez posebnosti, me je dež ujel takoj po menjavi. Optiko sem tudi dal preverit, samo sprednjo desno smo pošlatal in toj to.

pred 53 minutami je SpEkTr napisal:

Saj to vem, sem ga že 2x peljal po ene par bušk ven vlečt, samo tako - precej hitro se pozna vse emoji16.png

Kam si peljal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikorkrat na leto pa to mažeš?

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Popravljat udrtine, fazer pri Kranju je to sicer super uredil, sam mal logistike je emoji16.png

Si streho posebej vozil?😄

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.