Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Bini napisal:

Tankal danes svojo cx-30 na OMV in sicer 44L na prevoženih 730km....🤗

Po tretjem zaporednem tankanju se drži poraba na dobrih 6. lit. na 100km....👌

A ti je že lučka zasvetila za bencin? Toliko km naredim, če pustim, da mi zasveti lučka...poraba nekje 6l.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je curko napisal:

Nabavil trugo in montiral na avto
Meni vsecna zadeva a5d9290e1817f7718ef3fc6d1eaa5fcf.jpg3b4c5cb12000eee09da272778358eb8b.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Praktična še bolj. Sam na parkirne hiše pazi :D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je tommaazz napisal:

A ti je že lučka zasvetila za bencin? Toliko km naredim, če pustim, da mi zasveti lučka...poraba nekje 6l.

Točno tako,pri cca 60km do konca mi zasveti.....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Jaka32 napisal:

Mi zna kdo povedati kaj moram narediti na svoji Mazdi?

iStop uttipa, pa rumen trikotnik gori.

Baterijo v kljucu sem zamenjal. Sumim akumulator?

IMG-20230522-090656.jpg
IMG-20230522-092207.jpg

Tole je pa klasično opozorilo za slab aku. Zdaj če bo kak dan užgalo brez tega je na meji, če ti pa stalno gori več dni zapored tudi po daljših turcah pojdi pa kar menjat. Ko menjaš aku, je priporočeno, da narediš tudi proceduro kalibracije istop sistema. Na pooblaščencu ti to naredijo oni, če boš menjal v lastni režiji jo pa naredi sam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator imam še prvi, avto je 2017 letnik. Mogoče je res že čas za novega. Mi lahko priporočate katerega moram kupiti? Avto je Mazda 3 limuzina, 2017, 2.0, 88 kW.
Te lučke so se mi zdaj začele pojavljati, mogoče 1x na 14 dni.

Sem opazil da mi tudi avto včasih ne zaklene, ko grem stran od njega. Nevarno, da ne pogledaš, če pustiš denarnico notri pa ti jo kdo ukrade. Upam da je tudi tukaj razlog slab akumulator. Ker baterije v ključih sem menjal pred kratkim.

 

Drugače pa najlepša hvala za pomoč, @NevLado in @Bini.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Jaka32 napisal:

Akumulator imam še prvi, avto je 2017 letnik. Mogoče je res že čas za novega. Mi lahko priporočate katerega moram kupiti? Avto je Mazda 3 limuzina, 2017, 2.0, 88 kW.
Te lučke so se mi zdaj začele pojavljati, mogoče 1x na 14 dni.

Sem opazil da mi tudi avto včasih ne zaklene, ko grem stran od njega. Nevarno, da ne pogledaš, če pustiš denarnico notri pa ti jo kdo ukrade. Upam da je tudi tukaj razlog slab akumulator. Ker baterije v ključih sem menjal pred kratkim.

 

Drugače pa najlepša hvala za pomoč, @NevLado in @Bini.

 

 

Original ti je zdržal 6 let. Jaz bi šel še enkrat po originala, vsaj tako sem jaz naredil :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 5. 2023 ob 9:25 je Jaka32 napisal:

Mi zna kdo povedati kaj moram narediti na svoji Mazdi?

iStop uttipa, pa rumen trikotnik gori.

Baterijo v kljucu sem zamenjal. Sumim akumulator?

IMG-20230522-090656.jpg
IMG-20230522-092207.jpg

Akumulator :)

 

 

Jaz sem menjal z: Varta N65

 

 

1684834155056.jpg

pred 21 urami je Jaka32 napisal:

Akumulator imam še prvi, avto je 2017 letnik. Mogoče je res že čas za novega. Mi lahko priporočate katerega moram kupiti? Avto je Mazda 3 limuzina, 2017, 2.0, 88 kW.
Te lučke so se mi zdaj začele pojavljati, mogoče 1x na 14 dni.

Sem opazil da mi tudi avto včasih ne zaklene, ko grem stran od njega. Nevarno, da ne pogledaš, če pustiš denarnico notri pa ti jo kdo ukrade. Upam da je tudi tukaj razlog slab akumulator. Ker baterije v ključih sem menjal pred kratkim.

 

Drugače pa najlepša hvala za pomoč, @NevLado in @Bini.

 

 

Nevarno in nespametno je kadarkoli pustit denarnico v avtu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj bom malo zasmetil temo, a me je predhodnik spomnil na en zanimiv dogodek.

 

Grem enkrat s sodelavcem, nekaj je za plačat, on odpre denarnico in - ne da se zgrešiti - notri obvestilo z banke, katera je PIN številka njegove bančne kartice. Seveda je v denarnici tudi bančna kartica. Kasneje v avtu mu omenim, da mogoče ni pametno, da kartico in njen PIN nosi v isti denarnici. Pa se možakar nasmeji in pove, da PIN je on takoj spremenil, če pa mu ukradejo denarnico, bi bil pa on zelo vesel, če bi lopov trikrat poskusil vtipkat tisti PIN, ki ga ima napisanega na tistem originalnem obvestilu...

 

Zdaj bom pa nehal smetit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

Zdaj bom malo zasmetil temo, a me je predhodnik spomnil na en zanimiv dogodek.

 

Grem enkrat s sodelavcem, nekaj je za plačat, on odpre denarnico in - ne da se zgrešiti - notri obvestilo z banke, katera je PIN številka njegove bančne kartice. Seveda je v denarnici tudi bančna kartica. Kasneje v avtu mu omenim, da mogoče ni pametno, da kartico in njen PIN nosi v isti denarnici. Pa se možakar nasmeji in pove, da PIN je on takoj spremenil, če pa mu ukradejo denarnico, bi bil pa on zelo vesel, če bi lopov trikrat poskusil vtipkat tisti PIN, ki ga ima napisanega na tistem originalnem obvestilu...

 

Zdaj bom pa nehal smetit.

Ja, in kaj bo poanta da se mu zaklene račun?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 4. 2023 ob 20:02 je AmpeR napisal:

Šok pri motorju. Nasrečo sem opazil samo tačke od mačke.... Ma kaj ji je tako dišalo to?!

Namen je bil naliti vodo za pranje šipe.

 

20230420_192816.jpg

20230420_192752.jpg

20230420_192608.jpg

20230420_192204.jpg

Izolacija zamenjena. Krije kasko.

Na servisu je vprašal, kje je bil avto parkiran. Reku, da pri KC lj pri Lublanci.

 

Serviser se je samo zasmejal in povedal, da se lahko zahvalimo Nutriji, da ni bla preveč lačna. V zadnjem času imajo veliko takih primerov iz okolice Lublance......😆 tako, da lublančani pripravite se na pojedine....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.