Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

 

Meni se ne zdi neuporabno. Pride prav in poleti in pozimi pomoje.

Ta zadnji stavek pa tudi ni logičen, ker potem bi se raje vozil samo s kolesom. Pa še tam kaj crknu ;)

Pa zakaj si ti tega ne gradiš v svojo Mazdo, če je tako uporabno? 

In ne, ni nelogično ampak realno. Več kot imaš teh neuporabnih stvari v avtu, večja je možnost, da kaj crkne.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Opral sem ga nedeljskega prahu in ga skril v garažo pred puščavkem peskom.... 😁😉

😳 kdaj to prihaja k nam? Nimam kam skriti, ni garaže 😆

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Alex napisal:

Pa zakaj si ti tega ne gradiš v svojo Mazdo, če je tako uporabno? 

In ne, ni nelogično ampak realno. Več kot imaš teh neuporabnih stvari v avtu, večja je možnost, da kaj crkne.😉

 

Bluziš. Kot vedno.

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Jest napisal:

Pri CX-60 je koncno tudi moznost preverit stanje napolnjenosti v infotainmentu ali pa preko aplikacije MyMazda… Je vsaj ena dodatna korist od TPMS senzorjev ;) …

 

IMG_0720.jpeg
 

Ali je to mozno tudi pri “premium” CX-30 ali novejsih drugih modelih ali samo pri CX-60?
 

To pa morem preverit če ima CX-5 tudi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je SpEkTr napisal:

Kako pa to komunicira, a je kaka sim kartica kje, al zgolj bt?


Ja …. Ima SIM kartico… verjetno nekje vgrajeno (eSIM)… samo to imajo pomoje vse novejse, saj jo potrebuje sistem eCall, ki je obvezen od nekega letnika dalje… 

pred 53 minutami je Senad napisal:

To pa morem preverit če ima CX-5 tudi?


Na telefon si namestis aplikacijo MyMazda, se registriras, povezes z avtom (vpises VIN) in preveris, kaj omogoca ;) …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Senad napisal:

To pa morem preverit če ima CX-5 tudi?

To pa kar pogrešam...

V aplikaciji imaš pod servis samo kontrolo stanja in kljukice za luči,  tlak v gumah in sistem za nadzor tlaka....ne pa koliko so polne gume😕😕😕

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo. 

Na 09 letniku diesel, narejen servis pri 270000 km. Poleg obnovljenih sprednjih spodnjih rok, še zadnje ploščice in servis ter optika. Vse skupaj za 400€. Zdaj pa gasa naprej. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Pravi nekdo, ki ima platneno streho in opcijsko- avtomatsko klimo in električni pomik stekel. 😉

 

Je težko preboleti, da imaš ti zgolj CX-30? :)

 

Drugače pa, vidim da si prezabit, da bi dojel. Jaz sem komentiral zakaj se mi zdi to uporabno nasplošno na avtu. Ne zakaj tega ni na Miati. Kaj sploh pišem, verjetno tudi tega ne boš razumel.

Popravljeno od g.Wankel
  • Haha 2
  • Ni všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Je težko preboleti, da imaš ti zgolj CX-30? :)

 

Drugače pa, vidim da si prezabit, da bi dojel. Jaz sem komentiral zakaj se mi zdi to uporabno nasplošno na avtu. Ne zakaj tega ni na Miati. Kaj sploh pišem, verjetno tudi tega ne boš razumel.

In potem se boš cmeril ko te bom malo prijel  za ušesa. Pa kdo je tukaj zabit? 

Pravim samo, da nekdo, ki ima osnovno opremo v avtu z cerado, nima kaj za doati  pametovati o dodatni premium opremi. 😉

Vedno se nekaj ti in Šrek zraven vpletata tam, kjer vas ne srbi. Pa kdo vam kaj hoče sploh. 😉

 

Popravljeno od Alex
  • Haha 2
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Alex napisal:

In potem se boš cmeril ko te bom malo prijel  za ušesa. Pa kdo je tukaj zabit? 

Pravim samo, da nekdo, ki ima osnovno opremo v avtu z cerado, nima kaj za doati  pametovati o dodatni premium opremi. 😉

Vedno se nekaj ti in Šrek zraven vpletata tam, kjer vas ne srbi. Pa kdo vam kaj hoče sploh. 😉

 

 

Problem je, ker nekdo postavi drugačno mnenje (forum so mnenja, ne zgolj mnenja aleksa) kot tvoje in se ti spraviš na nek osebni otročji nivo. Pač zrelo za 13-letnika.

Če nisi dojel, celotnemu forumu greš na jetra.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je g.Wankel napisal:

 

Problem je, ker nekdo postavi drugačno mnenje (forum so mnenja, ne zgolj mnenja aleksa) kot tvoje in se ti spraviš na nek osebni otročji nivo. Pač zrelo za 13-letnika.

Če nisi dojel, celotnemu forumu greš na jetra.

To je le tvoje mnenje in tvoje mnenje ni mnenje vseh. Hvala bogu. Zopet streljaš neumnosti. 😉

  • Haha 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

 

Mislim, da ne samo njegovo mnenje...

No, pa ste predali, kandidati. Glavni je pa Šrek..😄 In to je vredno ene  toliko, kot trenutna slovenska vlada.

pred 5 urami je Slivka napisal:

 

Mislim, da ne samo njegovo mnenje...

A to, da je od nekaterih  slab in banalen humor? 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.