Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Bini napisal:

Bom začel počasi razmišljat, da združim servis, dopust hkrat pa še srečanje obalnih mazdašev.... 😊👍😉

Ja če bo vzel kakega s celine, da ne bo jemal v servis samo primorcev 😄 😛 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če slučajno kdo od lastnikov G motorjev potrebuje olje, ga imam 5L za prodat MAZDA ULTRA 5W30 (za bencinske G motorje), še originalno zaprto. Pošljite mi ZS, če koga zanima. Kupil sem ga konec aprila ker sem misli, da ga bom vzel s seboj na servis, a imajo očitno neka nova navodila, da ne moreš več prinesti svojega olja, rok za vračilo pa mi je žal potekel 🙄.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je tommaazz napisal:

Če slučajno kdo od lastnikov G motorjev potrebuje olje, ga imam 5L za prodat MAZDA ULTRA 5W30 (za bencinske G motorje), še originalno zaprto. Pošljite mi ZS, če koga zanima. Kupil sem ga konec aprila ker sem misli, da ga bom vzel s seboj na servis, a imajo očitno neka nova navodila, da ne moreš več prinesti svojega olja, rok za vračilo pa mi je žal potekel 🙄.

Kje ga nočejo? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah pri Selmarju...iz principa ne bi šel tja, ampak morem, ker grem konec meseca na Poljsko in bom potem imel več  kot 20.000 km. Pri Kržišniku v Zagorju bi me vzeli, sem tudi prej vedno bil pri njih (izredno zadovoljen) in ni bilo nobenih problemov. Nič komplicirali, še zavorne ploščice sem svoje, pol ceneje nabavil, in so mi jih zamenjali. Neke fore majo, da nas olupijo, zastopim, da če prineseš olje, ki ni predpisano za avto in da ni v originalni ZAPRTI embalaži, da komplicirajo, tako pa ne zastopim 🤔. Pri kržišniku bi pa šele sredi julija prišel na vrsto, kar mi je žal prepozno...pa bo šlo 50 eur brezveze več za olje 🙄. Moram ga pa na pooblaščencu zaradi garancije servisirat.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je tommaazz napisal:

Mah pri Selmarju...iz principa ne bi šel tja, ampak morem, ker grem konec meseca na Poljsko in bom potem imel več  kot 20.000 km. Pri Kržišniku v Zagorju bi me vzeli, sem tudi prej vedno bil pri njih (izredno zadovoljen) in ni bilo nobenih problemov. Nič komplicirali, še zavorne ploščice sem svoje, pol ceneje nabavil, in so mi jih zamenjali. Neke fore majo, da nas olupijo, zastopim, da če prineseš olje, ki ni predpisano za avto in da ni v originalni ZAPRTI embalaži, da komplicirajo, tako pa ne zastopim 🤔. Pri kržišniku bi pa šele sredi julija prišel na vrsto, kar mi je žal prepozno...pa bo šlo 50 eur brezveze več za olje 🙄. Moram ga pa na pooblaščencu zaradi garancije servisirat.

Do lani je še šlo skozi z orig.oljem,letos pa bi radi zaslužili kot vsi ostali servisi..... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Do lani je še šlo skozi z orig.oljem,letos pa bi radi zaslužili kot vsi ostali servisi..... 😁

Filter kabine in motorja si bom pa zamenjal sam ko grem na servis, tako da bom rekel da to že imam novo :)

Popravljeno od tommaazz
  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je tommaazz napisal:

Filter kabine in motorja si bom pa zamenjal sam ko grem na servis, tako da bom rekel da to že imam novo :)

Me prav zanima kaj bodo rekli....🤔

Nestrokovno delo in nepooblaščen poseg v motor pomeni,konec garancije....🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo videli...sam zamenjava filtra zraka v kabini ti vzame točno minuto dela, pri motorju pa dve...oni verjetno računajo vsaj pol ure...pa si zračunaj koliko je to😀...pa material ima ceno,kot da to zlate palice v avto vgradijo🤣...glede tega ne bi smeli komplicirat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vi se pritožujete nad ceno olja?

 

Jaz sem pred časom potreboval semering zadnjega diferenciala za Mazdo BT-50. Cena? 100 gramov Mazdine gume je imelo enako ceno kot 100 gramov naložbenega srebra v Zlatarni Celje... Potem sem šel k Fordu vprašat za semering zadnjega diferenciala za Ford Ranger in sem ga dobil več kot pol ceneje...

 

Pred kratkim sem potreboval križ kardana. Pri mazdi je bil za Mazdo BT-50 samo križ kardana (brez DDV in menjave) za 20€ dražji kot pri Fordu križ kardana za Ford Ranger skupaj z DDV in menjavo...

 

Če bo šlo tako naprej, bom postal "Ford-fan"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Jaz to počnem že kar nekaj let, rečem olje in filter , pa občasno še naftni filter in to je to. Ostalo zamenjam sam doma.

To deljam jaz po petih letih, ko je garancija mimo..... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

To deljam jaz po petih letih, ko je garancija mimo..... 👍

Meni se ne da uajebavati s tem, da bi sam menjaval olje. Si lahko  poškodujem moje cenjene prste na rokah. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Meni se ne da uajebavati s tem, da bi sam menjaval olje. Si lahko  poškodujem moje cenjene prste na rokah. 🤗

 

pa še umažeš se lohka 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 6. 2023 ob 11:36 je Alex napisal:

Meni se ne da uajebavati s tem, da bi sam menjaval olje. Si lahko  poškodujem moje cenjene prste na rokah. 🤗

Kirurg, zobozdravnik, graver, ...?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 6. 2023 ob 16:01 je tommaazz napisal:

Mah pri Selmarju...iz principa ne bi šel tja, ampak morem, ker grem konec meseca na Poljsko in bom potem imel več  kot 20.000 km. Pri Kržišniku v Zagorju bi me vzeli, sem tudi prej vedno bil pri njih (izredno zadovoljen) in ni bilo nobenih problemov. Nič komplicirali, še zavorne ploščice sem svoje, pol ceneje nabavil, in so mi jih zamenjali. Neke fore majo, da nas olupijo, zastopim, da če prineseš olje, ki ni predpisano za avto in da ni v originalni ZAPRTI embalaži, da komplicirajo, tako pa ne zastopim 🤔. Pri kržišniku bi pa šele sredi julija prišel na vrsto, kar mi je žal prepozno...pa bo šlo 50 eur brezveze več za olje 🙄. Moram ga pa na pooblaščencu zaradi garancije servisirat.

Majo pa kr gužvo zdele pr Kržišniku. Zgleda da se vsi v zasavju na dopust prpravljajo...

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes pa kar produktiven dan
Kalibracija radarskega tempomata saj je le ta strajkau
Nov software nalozen
Nov software za menjalnik nalozen
Nanovo skalibrirani injektorji
..... in se in se 4fdb5b803e0d591ffda19bef43aed8e1.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.