Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 20 minutami je Jest napisal:


Kolikor vem, prodajnega salona tam ni vec… Samo servis… in se to je druga pravna oseba… A ti ni Andrej prodal Mazdo. Ali je takrat bil ze na Interclassu?

 

Sem tudi to opazil. Nič več nimajo oglasov. A jim je samo še servis ostal??

 

Žalostno... 

 

A so to nove direktive od vodstva?

Napisano

Menda je A-Cosmos zafural vse… in je menda eden izmed zaposlenih prevzel servis… 

  • Všeč 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 3 minutami je Jest napisal:

Menda je A-Cosmos zafural vse… in je menda eden izmed zaposlenih prevzel servis… 

Aha... pol jih je pa tut moralo kaj oditi stran. Za Andreja vem, da je zdaj na Interclassu

Meni so drugače na servisu BTC lani avgusta priznali 50 % popust, ki sem ga dobil ob nakupu pri Andreju. To leto bom pa najbrž delal kar na Interclassu. 

Napisano

V bistvu ne bom ničesar storil. So pač bedniki, ki bi se šli "kao" nek posel. Le uradnih servisov se bom  izogibal v velikem loku. Dokler je avto še v garanciji pač moraš na uradni servis. 

Potem me ne vidi noben mazda, servis več. 

Mj je pa žal, da mazda dovoli takim pacientom voditi servis in prodajo mazd. Tako tem kot tistim v Kopru. 

  • Všeč 5
  • Žalosten 1

 

 

Napisano
pred 4 urami je Gelipter napisal:

Ej..Alex to za servis 

Je CELA JEBA..neodgovorno😉.jaz ima tudi zdaj prvi servis za mojo CX30 X motor ..razmišljam kom ??? Če ne bom peljal tam ko je Bini..👌😉😁 pa lp

Ja, pa pridi na kak izlet še mimo grede knam na štajersko....👍😊😉

Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

Ja, pa pridi na kak izlet še mimo grede knam na štajersko....👍😊😉

Samo ne k Ferku.

Tam sem se jaz zaklal z vodjo servisa. Alex je še hujši primer in bo še prej....

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano

Edina pozitivna stvar v tej zgodbi je bila, da so imeli v salonu eno belo mx 5 in sem lahko preizkusil, ali je dovolj prostora v njej  za moje dolge noge. 

In ja. Presenetljivo udobno sedim v njej z mojimi 184cm. Če so tudi starejši letniki mx 5 podobno radodarni z prostorom bo super. 😊

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano (urejeno)
pred 10 urami je Alex napisal:

V bistvu ne bom ničesar storil. So pač bedniki, ki bi se šli "kao" nek posel. Le uradnih servisov se bom  izogibal v velikem loku. Dokler je avto še v garanciji pač moraš na uradni servis. 

Potem me ne vidi noben mazda, servis več. 

Mj je pa žal, da mazda dovoli takim pacientom voditi servis in prodajo mazd. Tako tem kot tistim v Kopru. 

 

Torej ti paše, da se tukaj pritožuješ, ne boš pa reševal zadev, tam kjer se rešujejo?😩

 

Kontaktiraj A-Cosmos in naj rešijo, kar so oni zakuhali. Pravno formalno verjetno BTG nima s tem dobropisom nič, razen, če je s pogodbo prevzel vse terjatve bivšega servisa. Za inšpekcijo ali policijo, če ti na A-Cosmos ne ugodijo ali obstaja pogodba o prevzemu obveznosti bivšega servisa..

 

So pa izgleda res lumpi tile novi, ki so vodili servis BTC že celo lansko leto in še več ... torej so ti praktično zadevo obljubili isti ljudje, ki se zdaj izgovarjajo, da nimajo nič s tem.

 

Servis BTC je tudi sicer že nekaj časa cenovno višji od drugih pooblaščenih Mazda servisov. Pri naslednjem servisu bo zame kar dilema.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 21 minutami je Janez007 napisal:

 

Torej ti paše, da se tukaj pritožuješ, ne boš pa reševal zadev, tam kjer se rešujejo?😩

 

Kontaktiraj A-Cosmos in naj rešijo, kar so oni zakuhali. Pravno formalno verjetno BTG nima nič, razen, če je s pogodbo prevzel vse terjatve bivšega servisa. Za inšpekcijo ali policijo, če ti na A-Cosmos ne ugodijo ali obstaja pogodba o prevzemu obveznosti bivšega servisa..

 

So pa izgleda res lumpi tile novi, ki so vodili servis BTC že celo lansko leto in še več ... torej so ti praktično zadevo obljubili isti ljudje, ki se zdaj izgovarjajo, da nimajo nič s tem.

 

Servis BTC je tudi sicer že nekaj časa cenovno višji od drugih pooblaščenih Mazda servisov. Pri naslednjem servisu bo zame kar dilema.

Mah, ne da se mi ukvarjati s to slovensko folkloro. Pač bom vsakemu samo še bolj  odsvetoval obisk tega servisa. Je model, star kakih 20 let, pri katerem sem delal papirje za ta filigransko drag servis na koncu dejal, da se vidimo drugo leto. 😊😊 Gre lahko stavit, da se bom res. 😡

Je pa res žalost, da si znamka  mazda privošči tako šalabajzerske servise. V bistvu bi verjetno lahko prešteli na par prstov, koliko je res dobrih uradnih prodajalcev in servisov. Že, ko sem lani kupoval cx30 in sem poizvedoval pri različnih zastopnikih in prodajalcih po Sloveniji, sem videl, da so si vsi vglih. 

Ena žalost vse skupaj. Povsem drugačen pristop imajo pri znamki cupra. So vsi po vrsti prijazni, ustrežljivi in vedo, kaj delajo. Brez problema so mi dali takoj na razpolago avto za par ur. 

Brez spremstva. 

To pri Mazdi le stežka doživiš. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 52 minutami je Alex napisal:

Mah, ne da se mi ukvarjati s to slovensko folkloro. Pač bom vsakemu samo še bolj  odsvetoval obisk tega servisa. Je model, star kakih 20 let, pri katerem sem delal papirje za ta filigransko drag servis na koncu dejal, da se vidimo drugo leto. 😊😊 Gre lahko stavit, da se bom res. 😡

Je pa res žalost, da si znamka  mazda privošči tako šalabajzerske servise. V bistvu bi verjetno lahko prešteli na par prstov, koliko je res dobrih uradnih prodajalcev in servisov. Že, ko sem lani kupoval cx30 in sem poizvedoval pri različnih zastopnikih in prodajalcih po Sloveniji, sem videl, da so si vsi vglih. 

Ena žalost vse skupaj. Povsem drugačen pristop imajo pri znamki cupra. So vsi po vrsti prijazni, ustrežljivi in vedo, kaj delajo. Brez problema so mi dali takoj na razpolago avto za par ur. 

Brez spremstva. 

To pri Mazdi le stežka doživiš. 

 

Bom še enkrat ponovil. Jaz bi se za teh 180 € boril do konca. Zato, ker se ti je zgodila krivica.

 

Po toči je sicer zvoniti prepozno. Najbolje bi bilo, da bi se tam naredil francoza (prišel na servis in nič čvekal), potem ko bi ti izstavili račun, pa bi ga plačal s tistim papirjem. Morda bi šlo bolj na trdo, ampak na koncu bi bili oni še veseli, da bi zapustil salon. :)

 

Se mi je zgodilo pri Rutarju, kupim ležalnik za 150 € (vsaj 10 let nazaj), doma pa ga ne morem sestaviti, ker je bil tako šlampasto zvarjen aluminij. Popokam v avto in peljem nazaj, vržem na pult in zahtevam direktorja, da ga on sestavi (da bo videl kakšno sranje prodaja). Tam je bilo tudi kar nekaj strank. Na vsak način so me želeli speljati preko nekih formalnih postopkov, vendar sem vztrajal pri direktorju in na koncu so bili veseli, da sem bil zadovoljen z dobropisom. ... Ta Rutar je bil kar cvetka ....

 

Če se zatakne, zahtevam šefa in po hierarhiji navzgor. Je pa res, da kar dobro poznam potrošniške pravice in zakonodajo s tega področja in me težko peljejo žejnega čez vodo. Je pa najtežje pri kakšnih velikih sistemih. Recimo kakšna zavarovalnica, na primer Vzajemna, kjer so me pred leti ogoljufali in kljub posredovanju inšpekcije in Zveze potrošnikov (vsi so mi dali prav) so na koncu na Vzajemni rekli, "če vam kaj ni prav, nas tožite". To je pa že v stilu mafije.

Popravljeno od Janez007
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Servis BTC je tudi sicer že nekaj časa cenovno višji od drugih pooblaščenih Mazda servisov. Pri naslednjem servisu bo zame kar dilema.


Enostavno zamenjas servis… veliko nas je slo za Majesom v Interclass ;) …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 14 minutami je Jest napisal:

Enostavno zamenjas servis… veliko nas je slo za Majesom v Interclass ;) …

Ja, malo mi bo žal za Jureta in Braneta, ki vem da sta OK. Pa lokacije. 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 38 minutami je Janez007 napisal:

 

Bom še enkrat ponovil. Jaz bi se za teh 180 € boril do konca. Zato, ker se ti je zgodila krivica.

 

Po toči je sicer zvoniti prepozno. Najbolje bi bilo, da bi se tam naredil francoza (prišel na servis in nič čvekal), potem ko bi ti izstavili račun, pa bi ga plačal s tistim papirjem. Morda bi šlo bolj na trdo, ampak na koncu bi bili oni še veseli, da bi zapustil salon. :)

 

Se mi je zgodilo pri Rutarju, kupim ležalnik za 150 € (vsaj 10 let nazaj), doma pa ga ne morem sestaviti, ker je bil tako šlampasto zvarjen aluminij. Popokam v avto in peljem nazaj, vržem na pult in zahtevam direktorja, da ga on sestavi (da bo videl kakšno sranje prodaja). Tam je bilo tudi kar nekaj strank. Na vsak način so me želeli speljati preko nekih formalnih postopkov, vendar sem vztrajal pri direktorju in na koncu so bili veseli, da sem bil zadovoljen z dobropisom. ... Ta Rutar je bil kar cvetka ....

 

Če se zatakne, zahtevam šefa in po hierarhiji navzgor. Je pa res, da kar dobro poznam potrošniške pravice in zakonodajo s tega področja in me težko peljejo žejnega čez vodo. Je pa najtežje pri kakšnih velikih sistemih. Recimo kakšna zavarovalnica, na primer Vzajemna, kjer so me pred leti ogoljufali in kljub posredovanju inšpekcije in Zveze potrošnikov (vsi so mi dali prav) so na koncu na Vzajemni rekli, "če vam kaj ni prav, nas tožite". To je pa že v stilu mafije.

Ok. Si me prepričal. Pa gremo naprej, da vidimo, kaj bo vse skupaj prineslo. 

Kaj bi bil tvoj prvi korak? Vidim, da obvladaš te postopke. Če zmagam, bo pol tvoje zasluge in ti ob prvi priložnosti častim pijačo. 😊

 

 

Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Očifbo so me poklicali le zaradi tega, da mi izstrgajo €. Za drugo jim dol visi. 

In kot sem že napisal, vsak avto bi lahko oprali. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 3

 

 

Napisano
17 minutes ago, Alex said:

Očifbo so me poklicali le zaradi tega, da mi izstrgajo €. Za drugo jim dol visi. 

In kot sem že napisal, vsak avto bi lahko oprali. 

Drugače Mazda zahteva, da se pri servisu opere avto. Saj boš dobil anketo na mail 😉

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 3
Napisano

Samo te ankete so tud bolj vljudnostne narave, učinka pa verjetno za nas uporabnike nobenega. Sem dvakrat že v anketi napisal bolj splošne pripombe v smeri supporta do uporabnikov, pa ni bilo nobenega povratnega odgovora.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Očifbo so me poklicali le zaradi tega, da mi izstrgajo €. Za drugo jim dol visi. 

In kot sem že napisal, vsak avto bi lahko oprali. 

Še dobro da ga niso, ker ga verjetno nebi tako, kot se zagre 🤣

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Očifbo so me poklicali le zaradi tega, da mi izstrgajo €. Za drugo jim dol visi. 

In kot sem že napisal, vsak avto bi lahko oprali. 

Ker jaz sem zastopil da so te klicali da prideš vnovčit ta popust, drugače še ne potrebuješ 1 servisa?

Napisano
pred 37 minutami je NevLado napisal:

Ker jaz sem zastopil da so te klicali da prideš vnovčit ta popust, drugače še ne potrebuješ 1 servisa?

Nekaj takega, ja. Izgleda, da kličejo vse po vrsti, v bistvu so prevzeli vse od prejšnjega lastnika. Razen zastonj servisa. 🤔

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Napisano
pred 27 minutami je Alex napisal:

Nekaj takega, ja. Izgleda, da kličejo vse po vrsti, v bistvu so prevzeli vse od prejšnjega lastnika. Razen zastonj servisa. 🤔

Kdaj si pa ti kupil avto? Jaz bi jim povedal da si prišel izključno zaradi tega vnovčenja brezplačnega servisa.

 

Daj res piši na Mazda Slovenija. Sam itak ti bodo rekli da tle oni nimajo kaj :D 

Napisano
pred 9 urami je godlike napisal:

Samo ne k Ferku.

Tam sem se jaz zaklal z vodjo servisa. Alex je še hujši primer in bo še prej....

Štajerska se ne začne v MB ampak od Trojan naprej.... 😉@Alex dobro ve kam hodim jaz in še nekaj forumašev na servis.... 👍 

Napisano
pred 4 minutami je Bini napisal:

Štajerska se ne začne v MB ampak od Trojan naprej.... 😉@Alex dobro ve kam hodim jaz in še nekaj forumašev na servis.... 👍 

Selmar CE? Al kam že?

Aha, pa še to @Bini, če boš velik okol Selmarja hodu, te zna še prijet, da mazdo zamenjaš za bmw-ja, kar verjetno ne bi bila švoh kupčija 😉 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Zmeden 2
  • Ni všeč 1

 

 

Napisano
pred 11 urami je Janez007 napisal:

Ja, malo mi bo žal za Jureta in Braneta, ki vem da sta OK. Pa lokacije. 


Jure bo pomoje kmalu tudi na Trzaski… Braneta pa ne poznam dovolj… sem ga samo enkrat videl, ko sem med korono moral do servisa na Celovski, ker je bil tisti v BTCju zaprt… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Evola. Sem napisal en malo bolj oster dopis na MMS. 

Pa da vidimo, če bodo kaj odgovorili. 

Če imajo kohones. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
    • Kdo je pa po tem kriv za sedajšnjo 22% stopnjo za DDV,ki jo je zrihtala šivilja kot "začasni ukrep za sanacijo javnih financ", ki traja še danes...sklepam,da po tvoji teoriji sigurno šivilja🤔...ali se tukaj motin,ker ona je "naša"...   Ajd,da vidim,kakšnoo teorijo si boš sedaj izmislil😄😉
    • .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉 
    • Jaz dam pa na 23-24 odvisno je od zunanje temperature in ravo prav piha in tudi ohladi mi ok. Lopute odprem pa tudi k nogam in ne samo po sedini, da ne piha preveč v telo. Pozimi pa grejem na 21.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.