Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Tole naj bi blo 7,5W - pa ?e re?emo pol manj je ?e zmeri dobr :hohoho:

Zdele sm pr?u domov in sm rikverc parkiral - po ob?utku vsaj ?e enkrat bolj svetlo kot z ?arnicami! :bravo:

 

Cena?

Ker jaz za BTjko i??em kaj bolj?ega. Ne vem, kaj so Japon?ki mislili, a za vzvratno vo?njo tale re? nikakor ni - ?e nima? poligona na razpolago. Ima samo eno rikverc lu? na desni strani, pa ?e ta ni Bog vedi kaj. Bom moral kaj dodatnega montirat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena?

Ker jaz za BTjko i??em kaj bolj?ega. Ne vem, kaj so Japon?ki mislili, a za vzvratno vo?njo tale re? nikakor ni - ?e nima? poligona na razpolago. Ima samo eno rikverc lu? na desni strani, pa ?e ta ni Bog vedi kaj. Bom moral kaj dodatnega montirat.

 

Cca 5? ena - iz Kitajske itak. Une dve modre mam zaenkrat vi?ka :D

eBay - LED BA15S

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z mojo 6-ko obiskal edino preostalo sosedsko dr?avo v kateri doslej ?e nisva bila (Magyarorszag), pri tem pa obrnil naslednjo tiso?ko na ?tevcu prevo?enih. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj sem se ze odlo?il za nakup "rjaste" mazde. Bral sem da je to precej normalen pojav pri japoncih, tako da me ne skrbi toliko. Zanima me koliko stane pribli?no odprava rje? Je pa prisotna na vseh vratih-malo spodaj na robovih in zadnjih blatnikih.

Sigurno je imel ?e kdo tak problem :P tako da hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V zadnjih treh mesecih:

- opravljen redni servis (Pelko)

- zamenjava diskov in ploscic spredaj in zadaj

- pobarval odbijac in haubo (zaradi luknjic od kamenckov)

- popravilo lukenj od parkirisc po vratih in bokih vozila

- montaza zadnjega spoilerja (GTA look)

- H&R fedri -30mm

- LED interior + zadnja tablica

- temnenje zadnjih stekel

- odstranitev DPF fitra + chip

- nove letne gume Nokian 225/45/18

- nove zimske gume Uniroyal 205/60/16

- ...

 

Pa ?e par stvari sledi pred zimskim spanjem.. :) Ni blo dolg?as... pa poceni tudi ne.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa! Pa ti ma? zdej nov avto. :)

 

Skoraj, manjka le ?e kvalitetna za??ita pred rjo, ?e je morda ni ?e naredil. Da kot nova tudi ostane po tej zimi. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj, manjka le ?e kvalitetna za??ita pred rjo, ?e je morda ni ?e naredil. Da kot nova tudi ostane po tej zimi. :rozico:

 

Hehe, no, to je ?e zadnja zadeva ki jo bom naredil :) Sicer nisem ?e nikjer na avtu rje na?el, ampak vseeno... glede na to, kaj sem prebral na forumu .... Sem ?e v kontaktu s podjetjem Tri Krone, ravno ?akam na njihov odgovor... Kot da bi mi misli brali :D

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ?akati rje, preventiva! :prstgor:

 

Aja, tam jim potem poka?i ?lansko izkaznico, bo? ?e nekaj privar?eval! :cheers:

 

Jaz pa danes sprehodil Mazdo do Bleda, jo parkiral v Zaki, potem pa je moja mala kolesarka naredila 6km okrog jezera s svojim mini kole??kom. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okopal Mazdo za dana?nji zmenek, obenem pa mora bit lepo urejena tudi za nedeljski izlet in na?e fotografiranje za koledar Mazda kluba. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes opravil redni LPG servis pri Alja?u (Sigas) iz Dola pri Ljubljani. Stro?ek pa zanemarljiv, skoraj zastonj. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.