Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ugotovu, da je njen prtlja?nik kot Bermuda trikotnik, ker v njem izginjajo razli?ni predmeti. Trenutno pogre?am energijsko pija?o. Aja, pa na smu?i??u se je kar mal zamazala.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odzunaj zamazana kot da se je dru?ila s Slivkovo BT-jko, obenem pa ugotovil, da ob dana?njem tankanju LPG-ja po 0,49 in trenutni potro?nji cca. 9l/100km je precej var?na sorta transporta.  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji natocil super 100, ker bo nekaj dni vozila na Benz, da delim trplenje z vami, ki tankate liter po Evro in vec :D

 

(Menda je fajn vsake tolko prevozit nekaj na Benz, to je resnicni razlog, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend zamenjal gume. Ker pa sem mel glih orodje in dvigalko v pogonu sem zamenjal ?e prednje diske in plo??ice. Ate diski in Ate plo??ice - zdaj naj pa samo proba kej cvilit pri bremzanju. :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend zamenjal gume. Ker pa sem mel glih orodje in dvigalko v pogonu sem zamenjal ?e prednje diske in plo??ice. Ate diski in Ate plo??ice - zdaj naj pa samo proba kej cvilit pri bremzanju. :lol:

js mam tudi ate diske in trw ploscice in ne mores da vrjames trese cvili ropota in vse zivo. ocitno nimam srece z bremzami. ali je kdo porajtal ta pravo kombinacijo, js mam prevozenih ze 200 000 in sem zamenjal ze ene 5 kompletov ker vse trese. prov neverjetno. 

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi kupil originalna mazdina plati??a 18 col na mojo mazdo 3 challenge let. 2014. Nikjer nisem opazil cene za ta plati??a. A mogo?e kdo ve za ceno in kje se jih lahko dobi?

Kupi? jih lahko pri tvojem mazda prodajalcu, cena je bila v?asih 190? na komad. Poglej na mazda.si ali mazda.at. Dam sem raje kupil neoriginalne, da vsaj malo odstopam od mno?ice, pa ?e ceneje pride? skozi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar prispel od Majesa... Jure je naredil servis na 80.000 km ... Sam servis je bil dobrih 150?... poleg tega sta bila menjana se zracni filter in filter za cvetni prah (70?) ter prednje zavorne ploscice (165?)... tako da je vse skupaj naneslo dobrih 385? ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar prispel od Majesa... Jure je naredil servis na 80.000 km ... Sam servis je bil dobrih 150?... poleg tega sta bila menjana se zracni filter in filter za cvetni prah (70?) ter prednje zavorne ploscice (165?)... tako da je vse skupaj naneslo dobrih 385? ... 

165? plo??ice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

165? plo??ice?

 

 

Je to veliko? Verjamem, da se jih verjetno da dobiti tudi ceneje... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Le kdo si je izmislil, da so petdeseta najlepša leta?   Komaj najdem papir - izgubim svinčnik... Ko najdem svinčnik - pozabim, kje sem pustil papir... Ko končno najdem oboje - izgubim očala... Iščem jih 10 minut - in ugotovim, da jih imam na glavi... Ko končno imam vse - ne vem več, kaj sem hotel napisati...   Ma ne mi govorit neumnosti, kako je to fajn...
    • V kolikor kdo išče Mazdo3 je naprodaj naslednja:    Prodam osebni avtomobil Mazda3. Motor G120, atraction. Oprema: tempomat, klima, senzor mrtvih kotov, xsenon, gretje sedežev. Je bele perla metalik barve. Vozilo je letnik april 2015. Nikoli karambolirano. Voznica ženska, velika večina voženj z eno osebo, do službe. Nekadilski. Avto je redno servisiran, vsako leto, nazadnje aprila 2024. Pri 120.000 km zamenjane svečke. Tehnični velja do aprila 2025, registriran. Vinjeta velja do februarja 2025. Lak vozila je zaščiten s keramičnim premazom s trajnostjo 5 let. Nanešen je bil 2024, jeseni. Lani zamenjan prvi akumulator, z original Mazdinim. Vozilo ima nameščene sprednje senzorje za parkiranje, ki so jih vgradili pri pooblaščenem prodajalcu. Zraven so zimske gume (8 mm profila) s platišči. Letne gume imajo 6-7 mm profila. Avto je brezhiben in zelo lepo ohranjen. Prodaja se zaradi nakupa e-vozila.  Cena: 10700 eur.  Kontakt: 040506230, okolica MB.  Še link: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19576425&display=Mazda Mazda3
    • Sem poklical k sebi ženo, ljubico in sosedo in jim začel razlagati: - "Drage moje dame, časi so se poslabšali. Žal bom moral začeti z odpuščanjem..."
    • Emm, o katerem politiku ti zdaj to? Domnevam, da o moškem, glede na to, da ni lepote. Vse ostalo pa...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.