Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 14 minutami je Alex napisal:

Iz njemačke lahko uvoziš marsikaj drugega. Saj ne obstaja samo mazda dino. Je veliko boljših avtov na voljo. 

Pričakujem seznam vsaj 3 tako performantnih in zanesljivih glede na tvoje arhikuliranje o njih v tej temi

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je NevLado napisal:

Uvozi G194 iz njemačke pol leta staro in se boš vozil 15 let z njo bp

Sam to pol rata draga zadeva za pol leta star avto + kako je z lizingom?

@Jest mal smo temo zasrali, a lahko prestaviš kar v @Boss temo(Nakup avta pred 2025), on je itak obupal z nakupom :D , po bomo tam nadaljevali takoj ko mi mehanik sporoči strošek popravila

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano (urejeno)
dne 27. 5. 2025 ob 16:58 je Tilen5 napisal:

Kitajca bom kupu... Vulva

Al pa čeha...sam morm mus zavesice in kljuko za prikolico zravn

tole nabaviš, pa boš plačeval manj za registracijo kot pri dizlu, pa ne boš nič pogrešal dizel navora :), poraba pa jebiga....sej si imel že zdaj 8+....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=21049649&display=Volvo V60

Popravljeno od sportman333
Napisano

Sej sm reku da ne iščem dizla

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 3 urami je NevLado napisal:

Uvozi G194 iz njemačke pol leta staro in se boš vozil 15 let z njo bp

15 let bo ziher zdržala samo model bo pa ful zastarel.... 🤔😉

pred 28 minutami je Tilen5 napisal:

Sej sm reku da ne iščem dizla

Saj ni disel.... 🤔

Napisano

So modeli zastareli, ampak še vedno lepi. To je mazda 6 limuzina. Od letnika 13 naprej. 

Napisano (urejeno)

Včeraj sem se mimogrede za 5 minut oglasil pri starem znancu avtomehaniku, ki ima že 25 let splošen avtoservis na obrobju Ljubljane ... Vprašal je, če še vozim Hondo, pa mu rečem, da že 5 let vozim Mazde, da sem Hondo pred leti zamenjal za Mazdo dizel ... potem je kar sam nadaljeval, da imajo z Mazdami 2.2 kar velike težave, samo stran od njih  ...

Popravljeno od Janez007
Napisano

A si ga vprašal točko katere so te velike težave? :) Ker če govorim s kom na servisu, neke blazne panike ni, razen sem pa tja komu tesnilo prepika , ampak to je redko menda.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
Pred eno uro je SpEkTr napisal:

A si ga vprašal točko katere so te velike težave? :) Ker če govorim s kom na servisu, neke blazne panike ni, razen sem pa tja komu tesnilo prepika , ampak to je redko menda.

Enako pravi moj mehanik, ki je bil vodja mazda servisa v KP. Pravi, da je tu pa tam bila res kaka težavica, a velikoooo manj kot na mercedesih in ostalih jajcih, ki so jih tudi servisirali. Pravi, da če je mašina pravilno in redno servisirana ne bi smelo bit problemov. 

 

 

Napisano

Ja, podobno sem slišal tudi v Lj. Ene 2-3 stvari so recimo bolj zoprne, sicer pa nič posebnega, pa še to na bolj kot ne začetnih letnikih. Tako da, meni se ne zdi spet tak krš, ker pol je vse krš. Recimo pri VAGu crkavajo menjalniki kot po tekočem traku, pa jih noben tok ne kritizira, ali pač :)

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je SpEkTr napisal:

A si ga vprašal točko katere so te velike težave? :) Ker če govorim s kom na servisu, neke blazne panike ni, razen sem pa tja komu tesnilo prepika , ampak to je redko menda.

 

Ne, ker je takoj sledilo nekaj pohval na račun Mazdinih bencinarjev. :)

 

Na osnovi svojih informacij o tej problematiki sklepam, da ima določen % teh avtov resne težave, ki lastnike in mehanike spravijo ob živce. Večji del verjetno težav nima oziroma nekaj od njih zanje ne vedo, dokler je škoda že velika.

 

Imam kolega, ki vozi 2.2 CD150 od začetka (letnik 2018), servise dela na 20.000 km, sedaj ima 150.000 km in do sedaj prav nobenih težav. 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano

Se mi zdi zelo odvisno kako lastnik na to gleda. Kolega ko je imel Škodo je bil zadovoljen, pa so mu že menjali menjalnik pri okoli 80k...se mu ni zdelo nič ekstra. Zdej ima novega audija in mu nonstop utripa neki za asistenco. "ja to mi morjo neki zrihtat na servisu". Po treh mesecih mu še vedno, se ne sekira, pa gre za novega A6.

 

Pač tu je avtomobilski forum, je druga publika.

Napisano

Ko ti mehanik, ki že šraufa 25 let Mazde reče, da kupi bencinarja ne dizla se je za zamislit.... Tudi oni imajo raje manj dela... 🤗

Že tu na forumu se večino piše o težavah pri dizlih! To ne pomeni, da so klump, ampak večja verjetnost je da pride do okvare,sploh pri starih z druge, tretje roke, žaw..... :nevem:

Napisano

Itak je večja verjetnost, ker je vse bolj komplicirano, plus okoljske zahteve ipd...

 

Težave so pa seveda tudi pri bencinarju, tudi pokanje glave ipd...tako da če imaš smolo, ...

Napisano (urejeno)

Na splošno je pri nakupu rabljenih avtov, tudi Mazd (bencinarjev in dizelskih), potrebno biti previden.

 

Zakaj nekdo prodaja nekaj let star avto? Eni so se ga enostavno naveličali, drugi jih namenoma prodajajo pri določeni starosti ali prevoženih km, tretji pa zaradi nečesa, kar jih moti (neustreznost glede na potrebe, napake, poškodbe). 

 

Avtom z napakami in težje poškodovanim in popravljenim (karamboli, poplavljeni, ...) se je treba izognit. Pri tem pomaga strokovni pregled nekoga, ki se spozna in mu zaupamo, izkušnje pri nakupovanju, vtis pri lastniku (zato je zaželeno kupovat od 1. lastnika ... na njegovem domu vidiš, kako je sicer pedanten ali malomaren in ker če ga dobiš na eni laži, potem veš, da mu ne moreš nič verjet, trgovcem pa itak ne moreš 100% zaupat).

 

Jaz bi se izogibal tudi testnim vozilom (še bolj pri dizlih), ker se jih še ne dobro utečene, mrzle, priganja v obrate in s tem dela veliko škodo. Poznam primer 1. lastnika, ki je s takim režimom vožnje (tiščal mrzlega) uničil neuničljiv 1.6 VW Golf II dizel - pri 60.000 km je moral menjati obročke. 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 12 urami je Janez007 napisal:

Včeraj sem se mimogrede za 5 minut oglasil pri starem znancu avtomehaniku, ki ima že 25 let splošen avtoservis na obrobju Ljubljane ... Vprašal je, če še vozim Hondo, pa mu rečem, da že 5 let vozim Mazde, da sem Hondo pred leti zamenjal za Mazdo dizel ... potem je kar sam nadaljeval, da imajo z Mazdami 2.2 kar velike težave, samo stran od njih  ...

ti je kaj žal, da si šel iz super premium Honde na povprečje kot je Mazda :).....vsaj Mazdo premium bi lahko nabavil, ne pa baby dino....

Popravljeno od sportman333
Napisano
pred 1 minuto je sportman333 napisal:

ti je kaj žal, da si šel iz super premium Honde na povprečje kot je Mazda :).....vsaj Mazdo premium bi lahko nabavil, ne pa baby dino....

vprašaj ga čez 10 let :D 

Napisano
pred 18 minutami je Janez007 napisal:

Ja, s Honde Accord 2.2 na Mazdo 6 2.2 je bilo za zjokat. Sedanja G194 pa je zelo v redu - ne želim si boljšega avta.

Še dobro, da nimaš velikih zahtev. 😉

  • Všeč 3
  • Haha 2

 

 

Napisano
pred 19 urami je Alex napisal:

Še dobro, da nimaš velikih zahtev. 😉

 

Je pa prišlo s prvo mojo Mazdo 2.2 dizel tudi nekaj dobrega - ko sem iskal rešitve, sem našel tale forum. V primeru bencinarke ne bi. 

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 37 minutami je Janez007 napisal:

 

Je pa prišlo s prvo mojo Mazdo 2.2 dizel tudi nekaj dobrega - ko sem iskal rešitve, sem našel tale forum. V primeru bencinarke ne bi. 

Fak, v tem primeru ne bi spoznal nas fajn fantov. 😊

 

 

  • 4 meseci kasneje...
Napisano

Imam dilemo. Ali naj na rednem pooblaščenem servisu Mazde 3 naročim tudi dezinfekcijo klime ali ne? Predvidevam, da se storitev naredi v kompletu z menjavo kabinskega filtra, kar bi bilo smiselno. 

 

Zanima me, ali gre pri taki dezinfekciji bolj za odišavljenje ali dejansko uničenje mikrobov, plesni, itd???

 

Je kdo to naredil pred kratkim - koliko stane?

Napisano
pred 27 minutami je Janez007 napisal:

Imam dilemo. Ali naj na rednem pooblaščenem servisu Mazde 3 naročim tudi dezinfekcijo klime ali ne? Predvidevam, da se storitev naredi v kompletu z menjavo kabinskega filtra, kar bi bilo smiselno. 

 

Zanima me, ali gre pri taki dezinfekciji bolj za odišavljenje ali dejansko uničenje mikrobov, plesni, itd???

 

Je kdo to naredil pred kratkim - koliko stane?

Najbolje tam vprašat. 

Na službenem smo že to delal a je imelo malo čuden vonj! 

Napisano
pred 30 minutami je Janez007 napisal:

Imam dilemo. Ali naj na rednem pooblaščenem servisu Mazde 3 naročim tudi dezinfekcijo klime ali ne? Predvidevam, da se storitev naredi v kompletu z menjavo kabinskega filtra, kar bi bilo smiselno. 

 

Zanima me, ali gre pri taki dezinfekciji bolj za odišavljenje ali dejansko uničenje mikrobov, plesni, itd???

 

Je kdo to naredil pred kratkim - koliko stane?

Na M2 je smrdelo iz klime.

 

Sem kupil Sonax bombico. Prebral navodila, dal na notranje kroženje in ventilacijo na max, aktiviral....

 

Zadeva je bla zrihtana. Potem sem še menjal filter.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.