Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

@scania drugi teden v Italiji pa ne boste spoznavali nove tehnike samo Italjanske vrance?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda avtopralnica ;)

 

IMG_0331.jpeg
 

IMG_0341.jpeg

 

IMG_0334.jpeg

  • Všeč 9
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hcerina trojka je bila potrebna pranja, jaz sem pa se svojo Mazdo prestavil za nekaj metrov iz graze, da se opere prah in sledovi zadnjega dezja … ;) 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Idemooo

 

null

image.png

V letu in pol sem prevozil 43 tisoč.... mnenje še vedno isto kot 2021.. top inženiring ! :wub:

 

Verjetno bo tudi naslednja identična čez par let :)

 

 

Točno tako!!! Sam sem že drugič izbral Mazdo. Nekako je pri nas v naselju tako, da je avto samo Audi, Mercedes ali pa Bmw. Obakrat sem imel možnost ampak nisem izbral Das Auto😂😂😂

  • Všeč 4
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nagumal pumpe.

 

Ja, vem, ponavadi se napumpa gume. Ampak, ker sem zadnjih nekaj tisoč kilometrov imel neprestano veliko tovora v kesonu (kar proti polni nosilnosti) pa še prikolico pripeto zadaj, so bile gume zadaj napumpane na 2,7 bar. Zdaj je teh voženj konec, pa sem gume "napumpal" na 2,1 bar.

 

Je pa BTjka neverjetno poskočna, če nima polnega kesona in ogromne prikolice zadaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil polnilec za telefon, tisti, ki gre v "cigaretni vtič".

USB na mazdi je preeeeepočasen, ob vožnji na morje ki je trajala 4 ure, se je telefon nafilal iz 5% na 24%.

 

Skratka, ta "cigaretni" je sedaj okej, 60 W in napolni kot strela.

Sem pa opazil, da ko polnim telefon, DAB radio ne vleče. Ob istih poteh, ob istih radijskih postajah... tako da je nekaj na tem. A je mogoče kakšna antena tam spodaj, pod cigaretnim vtikačem, da jo moti kovina/žice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cigaretni vtic nima nobene veze. Kupi primeren 12v vtic oz. polnilec in bo hitro filal. Sam sem ga kupil na aliexpressu za 4€ in je super fast charge. Seveda ob ustreznem 5 A C type kablu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 5. 2023 ob 11:32 je NevLado napisal:

Idemooo

 

null

image.png

V letu in pol sem prevozil 43 tisoč.... mnenje še vedno isto kot 2021.. top inženiring ! :wub:

 

Verjetno bo tudi naslednja identična čez par let :)

 

 

 

 

Začetniki!

 

 

Diapozitiv1.JPG

  • Všeč 3
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jaka32 napisal:

Kupil polnilec za telefon, tisti, ki gre v "cigaretni vtič".

USB na mazdi je preeeeepočasen, ob vožnji na morje ki je trajala 4 ure, se je telefon nafilal iz 5% na 24%.

 

Skratka, ta "cigaretni" je sedaj okej, 60 W in napolni kot strela.

Sem pa opazil, da ko polnim telefon, DAB radio ne vleče. Ob istih poteh, ob istih radijskih postajah... tako da je nekaj na tem. A je mogoče kakšna antena tam spodaj, pod cigaretnim vtikačem, da jo moti kovina/žice?

Počakaj da neha padat dež. Včasih DAB trokira ko pada dež in so užgani brisalci.

 

Drugače 60W je kar hard, kok ima pa A?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Scr3am napisal:

Cigaretni vtic nima nobene veze. Kupi primeren 12v vtic oz. polnilec in bo hitro filal. Sam sem ga kupil na aliexpressu za 4€ in je super fast charge. Seveda ob ustreznem 5 A C type kablu.

No, ni nujno.

 

USB 3.0 moti npr. WiFi signal, mogoče moti tudi DAB ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klima sicer hladi dobro, se pa ob vklopu slišiš tak pretok zraka.. Zaradi tega sem šel na servis. Diagnoza je, da pol plina je še notri cca 180g ga mora dodati, cena 110eur.
Vzrok je pa lahko v tem, da klimo res malokrat uporabljam, plus da mi avto 2 leti precej stoji. To je pač moja teorija. Bom pa videl čez nekaj časa..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.