Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Plača na zavarovalnici ni šla niti pol tega gor. Vsaj pri mojem bivšem delodajalcu ne.

 

Bivšem pa za to, ker sem skočil drugam pred kratkim 🙂

 

In ja, Hrvaške si še vedno nisem privoščil.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je letos prišlo 801 €, lani me je enaka kombinacija zavarovanj prišla 608 €, torej 30% gor.

Sem vprašal kolega avtokleparja, za koliko je dvignil tarifo v zadnjem letu,  je rekel da že kar nekaj let nič. 

Torej je jasen odgovor, da razlika ostane samo zavarovalnicam.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene kasko zavarovanj so šle gor ker so se občutno podražili originalni rezervni deli,podražile so se tudi storitve izvajalcev -pa to niso sami krivi .Šla je gor elektrika,prispevki,voda,odvoz smeti,telefon,računovodsvo,plače delavcev.V glavnem začaran krog.Par let nazaj je bila povprečna cena popravila po vozilu  800 eur, zdaj je že 1100 eur

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko tudi tako, vendar jaz sem se raje ponovno odločil, da vzamem polni kasko plus vse delne kombinacije kaska. Meni je letos prvič počila prednja šipa zaradi kamenčka, vgradili novo originalno šipo, en podpis in vozimo dalje. 

Če ne bi bilo zavarovanja, pa bi sigurno iskal možnosti, kje bi me ceneje prišlo. 

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 7. 2023 ob 11:12 je jacques33 napisal:

Mene je letos prišlo 801 €, lani me je enaka kombinacija zavarovanj prišla 608 €, torej 30% gor.

Sem vprašal kolega avtokleparja, za koliko je dvignil tarifo v zadnjem letu,  je rekel da že kar nekaj let nič. 

Torej je jasen odgovor, da razlika ostane samo zavarovalnicam.

Sel sel prav gledat svojo polico in jaz sem letos placal 950eur, vse opcije in mislim da mi je agent dal tudi vse možne popuste, tako da....800eur je se ok...zav.vsota avta je 35k eur, zav.sava. Bi mogoče morali malo share-ati te police, da vidimo razlike. Jaz vedno vzamem na 10.obrooov, ker mi ni fora placevati vse na enkrat, ker popust je smešen, cca.20eur...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Triglavu je cena enaka, ce placas vse v enem znesku ali ce placujes na 10 obrokov… zato jaz tudi placujem kar mesecno (trajnik)… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je odvisno od verzije Androida ... Google izgleda poskusa kopirat Applov CarPlay :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je scania napisal:

Najprej hvala @Jest in @Deeyan za pomoč in nasvete. Končno se odločil da mazdi privoščim android auto in ekola, uspelo 🙂

IMG_20230720_120029.jpg

IMG_20230720_123932.jpg

Kaj, to si kar sam montiral? 😮 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fino si je prej pogledat kaksna navodila, kako se zadeve razdirajo ... in si potem vcasmes cas :) ... Ce nimas ravno dveh levih rok in si vsaj malo tehnicnega tipa... potem ne bi smelo biti problema ... Youtube je za to odlicen vir ... 

 

Jaz sem tudi v CX-5 sam zmontiral CarPlay modul... pa recimo DashCam... Slednjo sem zmotnrial tudi v CX-60, kjer pa je bilo malo tezje, ker je se prevec nov avto in ni prav veliko vodicev, kako se kaj razdre ... Ampak je vseeno slo :D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto sem moji M6 privoščil novo olje menjalnika. Notri sem dal Ravenol MTF-2 75W-80...

image.png

Popravljeno od x-layer
  • Všeč 9
  • Ljubim 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 7. 2023 ob 13:07 je scania napisal:

Najprej hvala @Jest in @Deeyan za pomoč in nasvete. Končno se odločil da mazdi privoščim android auto in ekola, uspelo 🙂

IMG_20230720_120029.jpg

IMG_20230720_123932.jpg

Ej tale dišavica na zračniku ... pazi da se ti ne polije, ker bo razžrlo vse

  • Všeč 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.