Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 5 minutami je scania napisal:

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Začni s kavo....Kolk pa je star sosed, ima kej družine, kake so njegove navade?...

 

 

Napisano
Pravkar je MazdaBoy napisal:

Začni s kavo....Kolk pa je star sosed, ima kej družine, kake so njegove navade?...

Pojma nimam nisem se ga videl ampak sem potipal pri starejsih obcankah v bloku saj vsi vemo da so 24/7 na oknu in vidijo vse kot rentgen. Baje nek mlad pubec ki zaenkrat sam zivi. Po moje sploh neve da ima top avto.

pred 2 minutama je Alex napisal:

Ne vem. Reči mu, da jo boš porihtal kot vse svoje avte, da bo kot nova.😊  In, da ko jo končaš, da bo lahko šel en krog (giro) z njo. Verjamem, da bo najlepša daleč naokrog. 😊

Ko jo če jo  dobim in obnovim mu je ziher nedam za pelat. Pol že velja splošna prepoved vožnje mojega avta. Jaz še na tehničnem pregledniku rečem da se naj zraven vsede. Pri turiranju pa da ce gre preko 3000 ni varno za njega.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Napisano
pred 2 minutama je scania napisal:

Pojma nimam nisem se ga videl ampak sem potipal pri starejsih obcankah v bloku saj vsi vemo da so 24/7 na oknu in vidijo vse kot rentgen. Baje nek mlad pubec ki zaenkrat sam zivi. Po moje sploh neve da ima top avto.

Pol ga moraš enkrat dobit na samem, ga ogovorit, potipat...kako rečeta o mazdah, kot praviš, da ma top avto, pa boš vidu kam se bo zadeva peljala.

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Napisano
pred 1 minuto je MazdaBoy napisal:

Pol ga moraš enkrat dobit na samem, ga ogovorit, potipat...kako rečeta o mazdah, kot praviš, da ma top avto, pa boš vidu kam se bo zadeva peljala.

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja. Bo pogovor kar dovolj. Ali pa mogoče tudi ne? 🤔

 

 

Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja. Bo pogovor kar dovolj. Ali pa mogoče tudi ne? 🤔

Moram ga enkrat dobit pa da vidim kaksno ima znanje in mnenje o avtu ki ga vozi. Upam na odgovor mah star je pa upam da menjam cimprej. Te pa mu magari prvo generacije 6ko kupim 😀😀😀😀

Napisano
pred 1 minuto je scania napisal:

Moram ga enkrat dobit pa da vidim kaksno ima znanje in mnenje o avtu ki ga vozi. Upam na odgovor mah star je pa upam da menjam cimprej. Te pa mu magari prvo generacije 6ko kupim 😀😀😀😀

Javi in poročaj, kaj sta se zmenila 👍

pred 7 minutami je Alex napisal:

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja.

:harhar: @Alexsej veš kaj sem mislu ☺️

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 1 uro je scania napisal:

Z mojo 6ko??? Ni sanse. Mogoce ideja da se z yarisom 🤣🤣🤣🤣

Ps: sicer pa moji nebi blo treba dvakrat rect 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Lahko ti pa posodim mojo BTjko. Sicer bo potem dosti dela za tole 323 obnovit, ma boš že...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Naredimo eno fejk temo na forumu, kako so tej avti požrešni, rjavijo se kvarijo pa mu jo pokaži :D

  • Haha 5
  • Ljubim 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Pomoje je član ,..upam da čimprej proda dokler še kej dobi vn 🤪🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 urama je scania napisal:

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Ponudi mu 5K€, če jo ne bo prodal je z njim nekaj narobe. Če pa jo ti kupiš za ta denar....🤣

  • Haha 3
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 34 minutami je FuManchu napisal:

Ponudi mu 5K€, če jo ne bo prodal je z njim nekaj narobe. Če pa jo ti kupiš za ta denar....🤣

Če pa jaz kupim za ta denar je pa z mano še nekaj bolj narobe 🤣🤣🤣🤣

pred 41 minutami je g.Wankel napisal:

Naredimo eno fejk temo na forumu, kako so tej avti požrešni, rjavijo se kvarijo pa mu jo pokaži :D

To bi šlo 🤣🤣🤣🤣

pred 39 minutami je 50keda napisal:

Ka je že kdo pomislu, da je mogoče član tega foruma? :D :D

Samo res 🤣🤣🤣 

Si je kdo prepoznal avto?😂😂😂

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano (urejeno)

Če si pogledal trilogijo Boter, je bilo notri kar nekaj uspešnih prijemov. Recimo ponudiš mu 1.000€ in mu daš rok za odločitev en dan. Če se ne odloči, je naslednji dan brez koles. Ko ga srečaš mu ponudiš za avto 500€. ... potem pa po potrebi stopnjuješ. ( 😂 hec, da ne bo kdo slučajno mislil, da mislim resno).

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Zmeden 1
Napisano

Kaj sem naredil, zamenjal sem (oz mi ga je mojster) računalnik za air bag, ker mi je svetila lučka. Rešitev je bila drug računalnik z ebaya, druge rešitve ni bilo. Me je pa prišlo vseskupaj 250€, kar je kar precej manj od 1000€, kolikor je bil predračun na pooblaščencu.

 

Kar pa nisem naredil, tehnični pregled. Spet zadnje zavore, že tako je bila žalost, pa še levo desno je precej odstopanja... 😪

 

Sem kar malce jezen oz razočaran nad mazdo (2,0 bencinar / 147 KM). Prej sem imel civica 1.6 VTI, avto se je vrtel do 8500rpm, pa mi je pil  1l olja /10 000km, pa nikoli nisem imel težav na tehničnem + avto je imel 370 000km, ko sem jo prodal. 

  • Všeč 3
  • Žalosten 2
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Freak napisal:

 Prej sem imel civica 1.6 VTI, avto se je vrtel do 8500rpm, pa mi je pil  1l olja /10 000km, pa nikoli nisem imel težav na tehničnem + avto je imel 370 000km, ko sem jo prodal. 

Takih avtov ni več, škoda da si ga prodal, danes je to eden bolj iskanih/zaželenih avtov....(seveda za tiste ki iščejo old legende....)

Popravljeno od sportman333
Napisano
dne 16. 2. 2023 ob 18:42 je scania napisal:

Če pa jaz kupim za ta denar je pa z mano še nekaj bolj narobe 🤣🤣🤣🤣

To bi šlo 🤣🤣🤣🤣

Samo res 🤣🤣🤣 

Si je kdo prepoznal avto?😂😂😂

 

Vso srečo z nakupom

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano (urejeno)
pred 22 urami je sportman333 napisal:

Takih avtov ni več, škoda da si ga prodal, danes je to eden bolj iskanih/zaželenih avtov....(seveda za tiste ki iščejo old legende....)

 

Sej ne rečem, ko sem presedlal s civica  na 13.let mlajšo mazdo 6, je razlika kot dan in noč , v prid mazdi. Je vseen avto en razred višji in precej mlajši. Sem pa istočasno gledal za hondo accord, pa je bila dobra 2 000€ dražja. Za mazdo 6  , 2009 letnik, z dobrimi 90 000km, od prvega lastnika, sem odštel 9200 €, accord je bil pa dobrih 12 000 € 🤔 (to je bilo 8.let nazaj). 

 

Popravljeno od Freak
Napisano (urejeno)
pred 17 minutami je Freak napisal:

 

Sej ne rečem, ko sem presedlal s civica  na 13.let mlajšo mazdo 6, je razlika kot dan in noč , v prid mazdi. Je vseen avto en razred višji in precej mlajši. Sem pa istočasno gledal za hondo accord, pa je bila dobra 2 000€ dražja. Za mazdo 6  , 2009 letnik, z dobrimi 90 000km, od prvega lastnika, sem odštel 9200 €, accord je bil pa dobrih 12 000 € 🤔 (to je bilo 8.let nazaj). 

 

to bo zdaj bogokletni stavek :) tukaj na mazda forumu :), ampak kakorkoli se gleda je Honda > Mazda, žal je taka realnost, in temu tudi cena.....se pa strinjam, da ne na področju oblike in dizajna, tukaj pa je Mazda daleč pred Hondo....., ampak tudi over-all, če se gleda globalno, je Honda nekajkrat večja firma kot Mazda, in verjetno je potem posledično tudi cena temu primerna....(Honda pač kljub vsemu pokriva kar veliko asortimentov, agregati -> @Janez007, motorji za čolne/barke, hobi program - kosilnice, freze, športni motorji, dirkaštvo, F1, Moto GP, motokros in Tim G., itd..., tukaj Mazde ni....), ne glede na vse pa je Honda danes daleč od slave VTI motorjev....ok CTR je oh in sploh, ampak je tudi cena temu primerna......je bil pa civic VTI (160 ali english z 180km) v obdobju 1995-2000 legendarni avto....

Popravljeno od sportman333
Napisano
pred 4 urami je sportman333 napisal:

to bo zdaj bogokletni stavek :) tukaj na mazda forumu :), ampak kakorkoli se gleda je Honda > Mazda, žal je taka realnost, in temu tudi cena.....se pa strinjam, da ne na področju oblike in dizajna, tukaj pa je Mazda daleč pred Hondo....., ampak tudi over-all, če se gleda globalno, je Honda nekajkrat večja firma kot Mazda, in verjetno je potem posledično tudi cena temu primerna....(Honda pač kljub vsemu pokriva kar veliko asortimentov, agregati -> @Janez007, motorji za čolne/barke, hobi program - kosilnice, freze, športni motorji, dirkaštvo, F1, Moto GP, motokros in Tim G., itd..., tukaj Mazde ni....), ne glede na vse pa je Honda danes daleč od slave VTI motorjev....ok CTR je oh in sploh, ampak je tudi cena temu primerna......je bil pa civic VTI (160 ali english z 180km) v obdobju 1995-2000 legendarni avto....

Honda je draga, ker se jih proda premalo. So pa te novodobne res bolj sredna žalost :( 

Napisano (urejeno)
pred 19 urami je NevLado napisal:

Honda je draga, ker se jih proda premalo. So pa te novodobne res bolj sredna žalost :( 

Bi obrnil  ...  malo se jih proda, ker je draga.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

Bii obrnil  ...  malo se jih proda, ker je draga.

Kruta realnost je, da se je vse podražilo, in s tem tudi avti, ter vse ostalo.....še pred corona časom so oglaševali Dacio za 8.999€.....danes pa je Duster (pa me niti ne zanima s kako opremo, ampak je drag :)) že 20k€.....tako da....kaj je drago in kaj poceni je za moje pojme zelo subjektivna ocena.....generalno pa je verjetno za SLO standard vse drago.

Napisano

Evo, jaz pa danes naredu redni servis v domači izvedbi. Filter kabine, zraka in oljnega, pa menjava olja. Poleg tega še našprical oblogo požarne stene proti glodalcem. No, kar je še ostalo sploh od nje.

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Napisano

Ubistvu nimam, pa tudi moti me ne neki blazno. Se sicer vidi, da je blo že prej enkrat požrto, ne zgleda nič na frišno. Je pa pomoje odvisno od zavarovalnice do zavarovalnice, mislim, da ne bi vsaka priznala tega pod divjad. Sam si pa ne želim it menjat te obloge, ker bi mogu pol avta razkopat, da bi pršu zraven.

Zanimivo mi je pa pri temu avtu kako lepo dostopno ima lambdo sondo, dobesedno samo stegneš roko in zamenjaš.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit.  Ugotovim, da se jajca ne filajo.  Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣   V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.    
    • Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...    Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic   Bomo porihtali. Oziroma bodo  menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.  Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga... 
    • Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.  
    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.