Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Včeraj na svoji CX-5 zamenjal edine "žarnice",k niso bile LED...kako je to pri Homura+ in Tekumi+ ne vem...a nima veze.

 

Tukaj kupil 4kom./3,24€ (31mm verzija)😃👍

 

https://vi.aliexpress.com/item/32899867667.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.30.208d1802ltsljq&gatewayAdapt=glo2vnm

 

 

IMG_20230222_130444.jpg

IMG_20230222_191933.jpg

IMG_20230222_192122.jpg

Napisano
pred 3 minutami je skritikrt napisal:

Včeraj na svoji CX-5 zamenjal edine "žarnice",k niso bile LED...kako je to pri Homura+ in Tekumi+ ne vem...a nima veze.

 

Tukaj kupil 4kom./3,24€ (31mm verzija)😃👍

 

https://vi.aliexpress.com/item/32899867667.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.30.208d1802ltsljq&gatewayAdapt=glo2vnm

 

 

IMG_20230222_130444.jpg

IMG_20230222_191933.jpg

IMG_20230222_192122.jpg

Uf, pol bo pa žena jamrala kako slabo si je šminko gor napacala

  • Všeč 1
  • Haha 4
Napisano

V bistvu bo rekla... neki bleda sem danes, bo treba al k dohtarju al pa v solarij.

  • Haha 4
  • Zmeden 1

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Uf, pol bo pa žena jamrala kako slabo si je šminko gor napacala

 

Jaz sem si tudi na rumeni Miati naštimal uno res močno belo, ko sem na date hodu, da sem točno vidu kok majo pudra gor :D

  • Všeč 1
  • Haha 4

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Tudi v moji so že vse bele, edin pozicijskih se nisem lotu menjat, se kar nekak še izogibam, čeprav sta mi ogabni tisti dve rumeni pikici ob belih ksenonkah, ampak se mi zdi, da bom za menjavo pozicijskih žarnic tuki zgubu precej živcev, glede na dostopnost le teh. 

Napisano

Je tako, sem pa samo bežno pogledu kje naj bi bla dol v tisti špici žarometa in kolk mam prostora na obeh straneh, pa moram rečt, da nisem preveč navdušen. Na konc naj mi pa še žarnica po kakem slučaju v luč pade... 😅

Napisano

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

  • Haha 3
  • Začuden 3
  • Zmeden 1
  • Žalosten 4
  • Jezen 1

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

Sem na vodi čutil,da se tole s tabo in BTC servisom ne bo gladko izšlo....:wub:

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

 Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta.

Tole je najbolj žalostno pri vsej zgodbi. Človek, ki je prodal avto in ve za dogovor, ni mogel doseči več.

 

Pa imaš kje na papirju zabeleženo, da je 1. servis brezplačno?

Napisano

Kaj vse obljubijo, da izpeljejo posel. Mene so tudi hecali z nekimi free prvimi servisi pa sem lepo rekel, da ne in da bomo poračunali takoj. Pa sem dobil recimo feltne, gume, po znižani ceni plus TPMS ventilčke zraven. Ne padam na te fore ja bo pa naslednjič prvi servis zastonj. Ne , takrat ga bom plačal, zdaj boš pa dal neki v tej vrednosti cene prvega servisa.

 

Sej ne rečem, večina se drži takih dogovorov, ampak pol pa pride podobna situacija/sprememba pa nihče nič več ne ve o kakšnih dogovoriha ali ugodnosti. Alex bodi vesel, da je "le" par sto evrov in "drobiž" v igri - lahko bi bili veliko višji zneski.

  • Všeč 3
  • Zmeden 2
  • Ljubim 2

33112_1.png

Napisano
pred 17 minutami je dvorjan napisal:

Tole je najbolj žalostno pri vsej zgodbi. Človek, ki je prodal avto in ve za dogovor, ni mogel doseči več.

 

Pa imaš kje na papirju zabeleženo, da je 1. servis brezplačno?

Da. Črno na belem. 

IMG_20230224_194130.jpg

pred 8 minutami je Boss napisal:

Kaj vse obljubijo, da izpeljejo posel. Mene so tudi hecali z nekimi free prvimi servisi pa sem lepo rekel, da ne in da bomo poračunali takoj. Pa sem dobil recimo feltne, gume, po znižani ceni plus TPMS ventilčke zraven. Ne padam na te fore ja bo pa naslednjič prvi servis zastonj. Ne , takrat ga bom plačal, zdaj boš pa dal neki v tej vrednosti cene prvega servisa.

 

Sej ne rečem, večina se drži takih dogovorov, ampak pol pa pride podobna situacija/sprememba pa nihče nič več ne ve o kakšnih dogovoriha ali ugodnosti. Alex bodi vesel, da je "le" par sto evrov in "drobiž" v igri - lahko bi bili veliko višji zneski.

Prav zaradi poraznih Mazdinih  servisnih hiš(do sedaj z vsemi le katastrofalne izkušnje) bom resno razmislil o naslednjem avtu in znamki. 

Tu ni nobene resnosti. 

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Napisano
Pravkar je dvorjan napisal:

To pošlji še na MMS in naj ti oni refundirajo ta servis. 😃

Itak, da bom. Resnično. Zagrozim jim lahko, da bo vse skupaj ta pristalo v kakem časopisu. Poznanstev med znanimi novinarji mi ne manjka. 

 

 

Napisano

Jeseni sem spet menjal gume pri njih (BTC). In mi je neki novi, cel lep uslužbenec, urejal birokracijo in plačilo. Pri njih imam tudi hrambo. Pa mi je naračunal cca 20, 30 € več kot ponavadi. Pa mu rečem za popust. Da mi po navadi sami ponudijo (ne bom imenoval drugega uslužbenca, ki je sedel zraven). Pa mi reče,  da je novi lastnik in ne gre. Ko sem še vztrajal, pa mi mulo arogantno odvrne, da je on eden od lastnikov.  Da je sin od lastnika in da popustov ne morejo kar tako deliti.... Da bojo tako sebi delali izgubo....

 

Odličen recept za kvalitetno vodenje servisa!!

  • Haha 1
  • Žalosten 3
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Napisano
49 minutes ago, Alex said:

Da. Črno na belem. 

IMG_20230224_194130.jpg

Prav zaradi poraznih Mazdinih  servisnih hiš(do sedaj z vsemi le katastrofalne izkušnje) bom resno razmislil o naslednjem avtu in znamki. 

Tu ni nobene resnosti. 

Me vem če je tako za posploševati. Na Interclassu so korektni. Pri tebi je pač propadel lastnik (če prav razumem je formalno sedaj drugo podjetje) in z njim pravno formalno dogovori. Bi pa res lahko novi lastnik pokazal razumevanje oz. dobro voljo, če želi imeti posel. Ne vem pa kaj ima MMS oz. uvoznik s tem, to je bil dogovor med tabo in prodajalcem in ne uvoznikom.

Napisano

Ej..Alex to za servis 

Je CELA JEBA..neodgovorno😉.jaz ima tudi zdaj prvi servis za mojo CX30 X motor ..razmišljam kom ??? Če ne bom peljal tam ko je Bini..👌😉😁 pa lp

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)
pred 52 minutami je Alex napisal:

Itak, da bom. Resnično. Zagrozim jim lahko, da bo vse skupaj ta pristalo v kakem časopisu. Poznanstev med znanimi novinarji mi ne manjka. 

 

Zih bo na Nova 24TV :D

 

Drugače precej bedno ja!

Popravljeno od g.Wankel
  • Haha 8
  • Začuden 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

A te niso klicali ravno zaradi tega, da boš prišel izkoristit ta popust?

  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

Se mi kar smiliš  ... pa tolk veselja je bilo lansko leto s tem tvojim brezplačnim servisom. 😂

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 .


Kolikor vem, prodajnega salona tam ni vec… Samo servis… in se to je druga pravna oseba… A ti ni Andrej prodal Mazdo. Ali je takrat bil ze na Interclassu?

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 13 urami je dvorjan napisal:

To pošlji še na MMS in naj ti oni refundirajo ta servis. 😃

 

Jaz bi se menil z A-Cosmos d.d. oz. prijavil terjatev, če so šli v stečaj. Izgleda da firma še obstaja. Torej pošlji jim račun servisa ... 180 € in navedi še svoj bančni račun, kamor ti nakažejo. Oni - podjetje so ti dali obljubo, ki jo morajo izpolnit.

 

Če se bodo izogibali, pojdi osebno na sedež na Komenskega ulico in odnesi nekaj kar misliš, da boš na Bolhi iztržil vsaj 180 €. Hec. 😂

 

 

Popravljeno od Janez007

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.