Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je NevLado napisal:

Menjava zavarovalnice ni več nek baš bonus tako kot je bilo včasih, kak % mogoče več ne

 

Do zdj mam triglav. Mislim da neka razlika pa zna bit, vseeno pa ne boli če povprašam naokol, pa da mi dajo ponudbe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je SpEkTr napisal:

Si že kaj telovadil okoli zavarovanja, oz si kaj že unovčil na grawe?

Tu se pa pojavi problem. Sodelavka je pred dvema letoma razbila pasata. 

Za tri leta star avto (totalka) so ji hoteli izplačati 13000€,pa še avto bi vzeli oni. 

Nato so se nekaj cajta tožili in na koncu dobili nekaj tisočakov več. V glavnem ena štala vse skupaj. Seveda je sodelavka takoj zamenjala zavarovalnico. 

Mimogrede, grave pomeni pri nas na obali v našem slangu - nekaj slabega. Katastrofalnega. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Grawe je 100eur ceneje, ob istih predpostavkah nekako. Sicer ne bi rad menjal, če res ni treba :)

 

Ima kdo izkušnjo z Grawe?

Mislim da je pri Graweju neka fora v primeru vandalizma, ali izguba bonusa ali odbitna franšiza.

 

Drugače pa sem tudi jaz šel iz dobrih 600 EUR na preko 800 EUR ob nespremenjenih postavkah.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Jaka32 napisal:

Mislim da vsaka zavarovalnica dela probleme, ko mora denar od njih...

Ata ima takšne izkušnje s Triglavom oz. Savo.

 

Jaz z Grawe še nisem imel, upam da ne pride do tega.

Za Triglav in Generali še nisem slišal, da bi kdaj komplicirani. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grawe je za tiste ki nimajo škodnega primera ok, jest ne grem dol z Triglava.1.avgusta je bil tornado 20. avgusta so bili soldi na TRR.Sosedi imajo pa probleme z Grawe in Generali, zdaj pa bomo videli kdo bo koga naj..... Tako je tudi pri avtih - Triglav ima nadomestno vozilo do 8 dni se jim ne mudi - pač kadar bo bo.Generali kličejo  čez eno uro kaj je narobe , kdaj bo narejeno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jaka32 napisal:

Mislim da vsaka zavarovalnica dela probleme, ko mora denar od njih...

Ata ima takšne izkušnje s Triglavom oz. Savo.

 

Jaz z Grawe še nisem imel, upam da ne pride do tega.

 

Jest sem eno točo koristu pr triglavu, pa ni bilo problemov. On je neko cenitev naredu od oka, pol so iz servisa poslal da se naredi popravek za to kar je premal ocenu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Za Triglav in Generali še nisem slišal, da bi kdaj komplicirani. 

Generali je polom. Vsaj 15 let nazaj.

 

Drobni tisk je bil tam pomemben. Ko je bil avto na X let, mi bilo več original šip, luči....

 

Če se je kaj spremenilo, ne vem. Ne sledim.

 

Z Savo nimam težav. Merkur mi je pri toči dal več, pol si premislil da dajo majn. Po sočnem dopisu sem dobil prvo oceno. Denar je prišel, je pa res, da 14 dni kasneje.

 

Triglav ima najboljšo asistenco oz. najbolj dolgo uporabo nadomestnega vozila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Triglav meni ni nikoli kompliciral, pa sem imel enkrat škode za 7800 evrov. 

 

Sicer se pa ravno pri Trgilavu da dobit do 25% komercialni popust. Ampak te poskušajo olupit ti agentje, mater jim pokvarjeno. Skoraj vsa zavarovanja avtomobilov sem imel na Triglavu, stanovanje ravno tako zavarovano pri njih. Pa mi je zavarovalni agent naračunal 1405 € zavarovanje za novo vozilo ob najvišjem bonusu, Drajv popustu 9%, pa še nekaj na stalnost mi je dal. Ko sem mu omenil boljše ponudbe, se je sprehodil do računovodstva in čez par minut ponudil isto polico za 1100 €, kjer je upošteval 25 % komercialnega popusta.  

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Sunking napisal:

Triglav meni ni nikoli kompliciral, pa sem imel enkrat škode za 7800 evrov. 

 

Sicer se pa ravno pri Trgilavu da dobit do 25% komercialni popust. Ampak te poskušajo olupit ti agentje, mater jim pokvarjeno. Skoraj vsa zavarovanja avtomobilov sem imel na Triglavu, stanovanje ravno tako zavarovano pri njih. Pa mi je zavarovalni agent naračunal 1405 € zavarovanje za novo vozilo ob najvišjem bonusu, Drajv popustu 9%, pa še nekaj na stalnost mi je dal. Ko sem mu omenil boljše ponudbe, se je sprehodil do računovodstva in čez par minut ponudil isto polico za 1100 €, kjer je upošteval 25 % komercialnega popusta.  

Zamenjaj agenta. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se zafrknil, za 100EUR je šlo gor od lani. Za 200 pa od predlani ja 🙂 Sicer ne spremeni nič, občutek je malenkost drugačen :)

 

Brez kaska je pa 300eur manj. potem odpade nesreča, vandalizem, kraja in poplave. 

 

Kraja me ne skrbi, poplave načelom tudi, za nesrečo si odgovoren tko al tko sam, vandalizem pa ...

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, včeraj sem menjal olje v AT. Glede na to, da mi je pri 90kkm na šibki še izgledalo ok, sem počakal da sem prevozil 120kkm, sedaj sem pa rekel je zadnji čas.

 

V levem novem olju se lepo vidi moder sijaj, ki ga na desni ni več. Resnično lahko podvomite v izjavo Mazde, da je to olje doživljensko do 300kkm. :lol:

 

 

Screenshot 2024-01-12 at 09.13.13.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je SeekK napisal:

Danes sem delal 6. servis, 250€ me je prišel.

 

image.png

Filter klime ni enako filter zraka kabine :D Sem vsakič slabe volje ko to preberem.

 

A si bil v BE TE CE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.